Bebeğinin Cinsiyetini Doğum Gününde Öğrendi!

Bebeğinin Cinsiyetini Doğum Gününde Öğrendi!
16 Aralık 2020

Almeda & Tolgahan Sayışman çifti ikinci çocuklarının cinsiyetini öğrendi.

Şu sıralar ikinci çocuğuna hamile olan Almeda Abazi, son gittiği doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Hamileliğinin 4. ayını geride bırakmaya hazırlanan ünlü model, bir kız bebek beklediğini açıkladı. Güzel haberi eşinin doğum gününde ailesine açıklayan Almeda, o anları sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmâl etmedi.

Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi

Oyuncu Tolgahan Sayışman, 2017 yılında Arnavut model Almeda Abazi ile hayatını birleştirmişti. Los Angeles’ta evlenen çift, Efehan ismini verdikleri ilk çocuklarını geçtiğimiz sene kucaklarına almıştı. Oğlunun bir kardeşi olması gerektiğini her fırsatta dile getiren Almeda Abazi, geçtiğimiz haflarda ikinci çocuk müjdesini sevenleriyle paylaştı. Hamileliğinin 4. ayını geride bırakmaya hazırlanan ünlü model, son doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini de öğrendi.

Bebeğinin Cinsiyetini Doğum Gününde Öğrendi!

“En Güzel Hediyem Oldu”

Bebeğinin cinsiyetini, eşi Tolgahan Sayışman’ın doğum günü kutlamasında ailesiyle paylaşan Almeda Abazi, bir kız bebek beklediğini açıkladı. Hediye kutusunun içine pembe bir tişört koyarak ailesine müjdeli haberi veren ünlü model, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Tolgahan Sayışman da Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “En güzel hediyem oldu. Tüm aile doğum günüm için masanın etrafında toplanmışken, alabileceğim en güzel haberi aldım.” cümleleriyle mutluluğunu ifade etti. Geçtiğimiz hafta yürüyüş yaparken görüntülenen ünlü oyuncu, magazin muhabirlerinin isim sorusuna “Erkek olursa sonu Han ile biter, kız olursa tamamen Almeda’ya bırakırım.” şeklinde yanıt vermişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.