İkinci Kez Anne Oluyor!

İkinci Kez Anne Oluyor!
14 Aralık 2020

Sunucu Tanem Sivar ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık üç sene önce ilk çocuğu Süleyman'ı kucağına alan Tanem Sivar ikinci kez hamile! Bir erkek bebek daha bekleyen ünlü sunucunun, oğluna Kemal ismini vereceği öğrenildi.

Tanem Sivar İkinci Kez Anne Olmaya Hazırlanıyor

Tanem Sivar, yelken sporcusu Edhem Dirvana ile 2015 yılında hayatını birleştirmişti. Avustralya’da sürpriz bir nikâhla dünya evine giren ünlü sunucu, evlendikten sonra eşinin işi nedeniyle hayatını Bozburun’da sürdürmeye başlamıştı. Yaklaşık üç sene önce Süleyman ismini verdikleri oğullarıyla ailelerini büyüten çiftten bir müjdeli haber daha geldi. Hürriyet’in haberine göre ünlü Tanem Sivar ikinci bebeğine 5,5 aylık hamile! Pandemi sebebiyle Bozburun'daki evinde karantinaya giren ünlü sunucunun bir oğlu daha olacak.

İkinci Kez Anne Oluyor!

Kemal İsmini Düşünüyor

Eşinin işi nedeniyle hayatını İstanbul – Bozburun arasında sürdüren Tanem Sivar, koronavirüs pandemisinden sonra soluğu Bozburun’da aldı ve tüm yılı ailesiyle birlikte orada geçirdi. Pandemi bitene kadar da İstanbul’a dönmeyi düşünmeyen çiftin ikinci kez ebeveyn olmaya hazırlandıkları öğrenildi. Hürriyet’in haberine göre sunucu Tanem Sivar 5,5 aylık hamile! Bugüne kadar hamileliğini titizlikle gizleyen ünlü sunucu ikinci kez erkek bebek annesi olacak. İlk çocuklarına Süleyman ismini veren çiftin, ikinci çocukları için Kemal ismini düşünüyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.