İkizleriyle İlk Pozunu Paylaştı!

İkizleriyle İlk Pozunu Paylaştı!
02 Nisan 2019

Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Sinem Öztürk, ikizleri Mustafa ve Kemal'i takipçileriyle tanıştırdı!

Sinem Öztürk, ikizleri Mustafa ve Kemal’e geçtiğimiz günlerde kavuşmuştu. Çocuklarıyla ilk pozunu sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, çok sayıda beğeni ve iyi dilek yorumu aldı.

Sinem Öztürk İkizleri Mustafa ve Kemal’i Sevenleriyle Tanıştırdı!

Son olarak Kiralık Aşk dizisiyle ekranlarda boy gösteren Sinem Öztürk, Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu ile 2016 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz sene Bodrum Türk Film Festivali’nde hamile olduğunu açıklayan güzel oyuncu, birkaç hafta önce ikizlerini sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. Mustafa ve Kemal isimlerini verdiği çocuklarını 3 hafta erken doğuran Sinem Öztürk, önceki gün oğullarıyla olan ilk pozunu paylaştı.

İkizleriyle İlk Pozunu Paylaştı!

Sinem Öztürk'ten Aile Pozu

Sağlıklı bir gebelik süreci geçiren ve geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Sinem Öztürk, oğullarını sosyal medya takipçileriyle tanıştırdı. ‘Herkese mutlu pazarlar’ notu ile paylaştığı karede eşi ve çocuklarıyla poz veren Sinem Öztürk, çok sayıda beğeni ve ‘Maşallah’ yorumu aldı.

İkizleriyle İlk Pozunu Paylaştı!

Sinem Öztürk Kimdir?

9 Ocak 1985 doğumlu olan Sinem Öztürk, aslen Mudurnuludur. İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sinema – TV eğitimi almıştır. Arka Sıradakiler, Huzur Sokağı gibi dizilerde rol alsa da asıl çıkışını Kiralık Aşk adlı dizi yapmıştır.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.