Anne Kızdan İlk Poz Geldi!

Anne Kızdan İlk Poz Geldi!
08 Kasım 2018

Geçtiğimiz günlerde kızı Doğa'yı kucağına alan Pınar Tezcan, bebeği ile olan ilk karesini paylaştı!

Eski Türkiye Güzeli Pınar Tezcan, doğum yaptığını sosyal medya hesabından geçtiğimiz hafta duyurmuştu. Üçüncü kez anne olan Pınar Tezcan kızı ile ilk fotoğraf çekimini gerçekleştirdi!

Pınar Tezcan Kızı Doğa ile İlk Fotoğraf Çekimini Gerçekleştirdi

1996 yılında Türkiye Güzeli seçilen Pınar Tezcan, 2009 yılında iş adamı Kerem Özçapkın ile hayatını birleştirmişti. Evliliklerini Derin ve Duru ismini verdikleri 2 kız çocuğu ile taçlandıran çift, geçtiğimiz günlerde 3. çocuklarını kucağına almıştı. 3. kez kız çocuk annesi olan Pınar Tezcan Özçapkın, kızına Doğa ismini vermişti. Doğumdan kısa bir süre sonra Doğa’nın ablalarıyla olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü model, bebeği ile ilk profesyonel fotoğraf çekimini gerçekleştirdi!

Anne Kızdan İlk Poz Geldi!

Pınar Tezcan Bebeğinin İlk Karesini Paylaştı!

3. gebeliğinin sürpriz olduğunu söyleyen Pınar Tezcan Özçapkın, 4 gün önce doğum yapmıştı. Oldukça fit bir şekilde doğuma giren ünlü model, Doğa adını verdiği kızı ile ilk fotoğraf çekimini gerçekleştirdi. Anne kızın ilk karelerini, çekimi gerçekleştiren ünlü bir fotoğrafçı kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah