Pelin Karahan İkinci Defa Anne Oldu!

Pelin Karahan İkinci Defa Anne Oldu!
27 Mart 2017

Ünlü oyuncu Pelin Karahan ikinci defa anne oldu. Bugün saat 17.00 sıralarında doğum yaparak ikinci defa anne olan Karahan. Üç yıl önce Bedri Güntay ile evlenmişti. Çiftin Ali Demir isminde bir oğulları daha var.  İkinci bebeklerinin cinsiyeti de erkek olan çiftin bebeklerine Can Eyüp ismini verdikleri öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, bu akşam saatlerinde doğum yapan Karahan ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.   Bakmakta Fayda Var: Pelin Karahan'dan Doktorlu Paylaşım

Bedri Güntay " Dünyanın En Mutlu Babası Benim"

Pelin Karahan'ın doğum yapmasının ardından eşi Bedri Güntay instagram hesabından paylaştığı bebeklerinin ilk fotoğrafı ile duygularını şöyşe dile getirdi; "Bugün dünyanın en mutlu BABA'sı benim Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin ee aslan payı ANNE ' mize tabii onuda unutmayalım hepinizi çok seviyorum güzel temenni ve dilekleriniz için şimdiden teşekkürler. # Baba 27-08 #AliDemir 27-12 # Can Eyüp 27-03"

Doğum Tarihi Oğulları İle Aynı

Bedri Güntay'ın instagram paylaşımında dikkat çeken ayrıntı ise, kendi doğum tarihi ile oğullarının doğum tarihinin aynı gün olması oldu.  "# Baba 27-08 #AliDemir 27-12 # Can Eyüp 27-03"   Pelin Karahan İkinci Defa Anne Oldu!    
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.