Pelin Akil’in Sosyal Medya Kullanıcıları ile Başı Dertte!

Pelin Akil’in Sosyal Medya Kullanıcıları ile Başı Dertte!
21 Mayıs 2019

Güzel oyuncu Pelin Akil'in başı sosyal medya kullanıcıları ile dertte!

Nisan ayında ikiz kızlarını kucağına alan Pelin Akil’in, sosyal medyadaki takipçileriyle başı dertte! En son bebeklerinin ayağına çorap giydirmediği için eleştirilen ünlü oyuncu, şimdi de emziren bir anne olmasına rağmen oruç tutmadığı için eleştiri oklarının hedefi oldu!

Pelin Akil’in Başı Takipçileriyle Dertte!

3 sene önce mutlu bir yuva kuran Anıl Altan ve Pelin Akil çifti, Nisan ayının son günlerinde evliliklerini ikiz bebekleriyle taçlandırmıştı. Alin ve Lina isimlerini verdikleri kızları ile bol bol sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan çift, yine eleştiri oklarının hedefi oldu. Son olarak bebeklerine çorap giydirmediği için tepki gören Pelin Akil, şimdi de oruç tutmaması ile ilgili eleştiriler alıyor. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan ve sevenleriyle sürekli etkileşim halinde olan oyuncu, eleştirilerin sayısı artınca bir açıklama yaptı. İşte ünlü oyuncunun o açıklaması…

Pelin Akil’in Sosyal Medya Kullanıcıları ile Başı Dertte!

'Emziriyorum ve Oruç Tutamıyorum’

‘Şu konuda anlaşalım lütfen. Emziriyorum ve oruç tutamıyorum. Bunu zaten açıklamama bile gerek yok. Diyorsunuz ki ‘Tutana saygınız olsun.’ E sizin bana saygınız nerede o zaman. Burası benim sayfam. İstediğimi paylaşıyorum. Rahatsız oluyorsanız, kendinizi iyi hissetmiyorsanız, takip etmeyin. Sizin de emzirdiği için oruç tutamayan bir anneye saygınız olsun.’

Pelin Akil’in Sosyal Medya Kullanıcıları ile Başı Dertte!

Çocuklarına Çorap Giydirmediği İçin de Tepki Çekmişti

Geçtiğimiz hafta da bebeğinin ayağının göründüğü bir video paylaşan Pelin Akil, çocuklarına çorap giydirmediği için çok sayıda uyarı almıştı. Tepkiler büyüyünce yine bir açıklama yapma gereği hisseden başarılı oyuncu; ‘Arkadaşlar odanın ısısı 25 derece, gayet iyi. Ben çocuğumu böyle büyütüyorum. Yapmayın Allah Aşkına’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Pelin Akil’in Sosyal Medya Kullanıcıları ile Başı Dertte!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.