• gebe.com
  • /
  • Pelin Akil’den Hamile Takipçileri İçin Gülümseten Paylaşım

Pelin Akil’den Hamile Takipçileri İçin Gülümseten Paylaşım

Nisan ayında kızları Alin ve Lina’yı sağlıklı bir şekilde kucağına alan Pelin Akil’den hamileleri gülümseten bir paylaşım geldi.

Nisan ayında kızları Alin ve Lina’yı sağlıklı bir şekilde kucağına alan Pelin Akil’den hamileleri gülümseten bir paylaşım geldi.

Pelin Akil’den Hamilelere Tavsiyeler

2016 yılında meslektaşı Anıl Altan ile evlenen Pelin Akil, ikizleri Alin ve Lina’yı birkaç hafta önce kucağına almıştı. İstanbul’daki özel bir hastanede bebeklerini dünyaya getiren ve gayet sağlıklı bir doğum süreci geçiren Pelin Akil, hamile olan takipçileri için gülümseten bir paylaşım yaptı. Karnı burnunda olduğu zamanlara ait karelerini paylaşan oyuncu, hamilelik ve sonrasında yaşadığı deneyimlerini sevenleriyle paylaştı.

'Bu Anların Tadını Çıkartın'

‘Şu hallerimin tbt olduğuna hala inanamıyorum. Karnı burnunda olan güzel anneler, uyurken sağa ve sola dönemiyorsunuz, yürürken sürekli aşağıya baskı olduğu için oturmak istiyorsunuz, duygusal değişimler de cabası. Sanki alarm kurmuşsunuz gibi bazı günler gün ağarmadan kalkıyorsunuz, eşiniz uyurken siz evde kaç tur atıyorsunuz, ağrılar, kasılmalar falan da filanlar… Bunların hepsini riskli gebelik yaşadığımdan fazlasıyla ve ayrıntılı bir şekilde yaşadım. Ama sonu o kadar güzel ki. Oyun oynuyormuş gibi level level değişen zorluklar, bir maraton bitiyor diğeri başlıyor. Ama dediğim gibi, her şey çok güzel. Oynadığınız oyunun sonunda prensinize veya prensesinize kavuştuğunuzda her şey bir başka tatlı oluyor. Bugünler geçecek bana inanın ve bu anların tadını çıkartın. Ve o güzel karnınızla çok daha fazla fotoğraf çekilin!’

Markalardan Reklam Teklifi Yağıyor

Şimdilerde anneliğin keyfini çıkartan 33 yaşındaki Pelin Akil’e, anne-bebek markalarından reklam teklifleri yağıyor. Milyonluk teklifleri geri çeviren ünlü oyuncu, bir süre hiçbir projede yer almayıp, kendini kızlarına adayacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol