Pelin Akil'den İkizleri İçin Çay Partisi!

Pelin Akil'den İkizleri İçin Çay Partisi!
04 Mart 2019

Doğum için hazırlıklara başlayan Pelin Akil, ikizleri için parti düzenledi!

Doğumuna sayılı haftalar kalan Pelin Akil, ikizleri için baby shower partisi düzenledi! Partide bebeklerine vereceği isimleri de açıklayan ünlü oyuncu, giydiği elbiseyle de büyük beğeni topladı.

Pelin Akil İkizleri İçin Parti Düzenledi

2016 yılında meslektaşı Anıl Altan ile evlenen Pelin Akil, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Yavaş yavaş gebelik maratonunun sonuna yaklaşan ünlü oyuncu, önceki gün ikizleri için bebek partisi düzenledi. Partideki eğlenceli anları sosyal medya hesabından paylaşan Pelin Akil, organizasyona sadece yakın arkadaşlarını davet etti.

Pelin Akil'den İkizleri İçin Çay Partisi!

İkizlerinin İsimlerini Açıkladı

Haftasonu bebek partisi düzenleyen Pelin Akil, ikizlerinin ismini de partide açıkladı. İki kız bebek annesi olacak Pelin Akil, bebeklerine Lina ve Alin isimlerini verecek. Ünlü oyuncu, isimleri açıklar açıklamaz kızları adına sosyal medya hesabı açtı. Henüz bir gönderi paylaşmayan hesabın şimdiden 12 bini aşkın takipçisi var.

Pelin Akil'den İkizleri İçin Çay Partisi!

‘Her Şey Muhteşemdi’

Sosyal medya hesabından partiye ait görüntüler paylaşan Pelin Akil, duygularını şu sözlerle ifade etti; ‘Bugünle ilgili söyleyebileceğim tek şey her şey muhteşemdi. Yapsak mı yapmasak mı diye kararsız kaldığımız bir gündü ve o zaman Alin ve Lina’ya çay partisi yapalım dedik ve iyi ki yaptık. Ne kadar çok sevenimiz, ne kadar çok dostumuz varmış. Kızlarım o kadar şanslı ki kocaman bir aileleri var. Gelen herkesin gözünden öpüyorum, gelmeyenlerin de çay sözü olsun.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Yabalak 1. Yabancı. 2. Issız kır,ova. 3. Dışan, başka ülke, gurbet. 4. Ekin Tarlası.