Özlem Ada Şahin 2. Kez Anne Olacağını Böyle Açıkladı!

Özlem Ada Şahin 2. Kez Anne Olacağını Böyle Açıkladı!
11 Aralık 2018

Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin hamile olduğu sosyal medyadan duyurdu!

2016 yılında şarkıcı Berkay Şahin ile nikâh masasına oturan Özlem Ada Şahin hamile olduğu sosyal medya hesabından açıkladı!

Özlem Ada Şahin Hamile Olduğunu Sosyal Medyadan Duyurdu

Bir süredir birlikte olan ünlü pop müziği sanatçısı Berkay ile manken sevgilisi Özlem Ada Şahin, 2016 yılında hayatlarını birleştirmişti. Evliliklerinin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra ailelerinin kalabalıklaşacağını duyuran çift, Arya ismini verdikleri kızlarını geçtiğimiz sene kucaklarına almıştı. Kızları 1,5 yaşına gelen Özlem Ada ve Berkay Şahin, şu sıralar ikinci kez ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşıyor!

Geçtiğimiz Hafta Berkay Açıklamıştı

Özlem Ada Şahin’in hamile olduğu bir süredir iddia ediliyordu. Bunun üzerine geçtiğimiz hafta bir mekândan çıkarken görüntülenen Berkay’a, gazeteciler tarafından iddiaların doğru olup olmadığı soruldu. İddiaları doğrulayan Berkay ‘ Evet, Allah’ın izniyle böyle bir durum var. Fakat bebek 3 aylık olmadan açıklamak istemedik. Ama dün bir yerlerde söylenilmiş galiba. Allah hepimizin evladını nazardan ve kötü gözlerden korusun.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı. Konuyla ilgili uzun süredir sessizliğini koruyan Özlem Ada Şahin ise eşinin ardından geçtiğimiz gün 2. kez anne olacağını duyurdu!

Özlem Ada Şahin 2. Kez Anne Olacağını Böyle Açıkladı!

Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

Yaklaşık 2,5 aylık hamile olan Özlem Ada Şahin, 2. kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşıyor. Eşinin ardından sosyal medya hesabından ailelerinin kalabalıklaşacağını duyuran Özlem Ada, aile fotoğraflarını paylaşarak, altına ‘ Ailemiz büyüyor. Tüm güzel dilekleriniz için teşekkür ederim’ notunu düştü. Henüz bebeğinin cinsiyetini öğrenmeyen Özlem Ada Şahin’in, Haziran ayında doğum yapması bekleniyor.

Özlem Ada Şahin 2. Kez Anne Olacağını Böyle Açıkladı!

'3. Çocuğu da İstiyorum'

Bugüne kadar verdiği röportajların çoğunda en az 3 çocuk babası olmak istediğini söyleyen Berkay, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada da bu isteğini yinelemişti. Muhabirlerin, çocuklar arasında çok yaş farkı olmadığını hatırlatması üzerine 'İnşallah 3. çocukta da yaş farkını tutarız. Allah nasip ederse 3. çocuğu da istiyorum' şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.