Neslişah Alkoçlar Doğum Yaptı!

Neslişah Alkoçlar Doğum Yaptı!
20 Ağustos 2018

Neslişah Alkoçlar doğum yaptı, Engin Altan Düzyatan ikinci kez baba oldu!

Bir süredir Amerika’da bulunan Neslişah Alkoçlar doğum yaptı! Müjdeli haberi, ikinci kez baba olan Engin Altan Düzyatan duyurdu.

Hülya Koçyiğit’in torunu Neslişah Alkoçlar, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. İkinci kez anne olacağını öğrenen sosyetik isim, soluğu yurt dışında almıştı. Uzun süredir Amerika’da olan Neslişah Alkoçlar, 17 Ağustos’ta bebeğini kucağına aldı. Hülya Koçyiğit ve Engin Altan Düzyatan’ın ailesinin de doğum için Amerika’da bulunduğu öğrenildi. Bir aksilik olmazsa, ünlü çift 5 Eylül’de İstanbul’a dönecek.

Neslişah Alkoçlar Doğum Yaptı!

Kız Bebek Heyecanı

Ünlü çiftin birkaç ay önce bir kız bebek beklediğini duyurmuştuk. Bir kız bebek annesi olan Neslişah Alkoçlar, bebeğine ‘Alara’ ismini verdi. Peki, Alara ne demek? Alara’nın birçok anlamı mevcuttur. Çul olarak da bilinen bir tür kilim çeşidi olan Alara, aynı zamanda kırmızı süs anlamına gelmektedir. Bazı kaynaklarda ise iyilik meleği, su perisi olarak geçmektedir.

Neslişah Alkoçlar Doğum Yaptı!

Çiftin Bir de Oğulları Bulunuyor

Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan, 2014 yılında nikâh masasına oturmuştu. Çocuk için fazla beklemeyen çift, 2016 yılında ilk çocuklarını kucaklarına almıştı. Bir oğlu olan Neslişah Alkoçlar, çocuğuna Emir Aras ismini vermişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.