• gebe.com
  • /
  • Doğumda Tek Kaldığını Anlatan Müge Boz Gözyaşlarına Boğuldu

Doğumda Tek Kaldığını Anlatan Müge Boz Gözyaşlarına Boğuldu

Geçtiğimiz haftalarda anne olan Müge Boz, doğum esnasında yaşadıklarını Youtube hesabından yayınladığı bir video ile paylaştı. Doğuma yalnız girmek zorunda kaldığını ifade eden ünlü oyuncu, o anda gözyaşlarına hâkim olamadı.

Doğumda Tek Kaldığını Anlatan Müge Boz Gözyaşlarına Boğuldu

Geçtiğimiz haftalarda anne olan Müge Boz, doğum esnasında yaşadıklarını Youtube hesabından yayınladığı bir video ile paylaştı. Doğuma yalnız girmek zorunda kaldığını ifade eden ünlü oyuncu, o anda gözyaşlarına hâkim olamadı.

Müge Boz Doğum Esnasında Yaşadıklarını Anlattı

Oyuncu ve sunucu Müge Boz, yaz aylarında basketbolcu Caner Erdeniz ile hayatını birleştirmişti. İspanya’daki Türk Konsolosluğu’nda evlenen çift, kısa bir süre sonra bebek beklediklerini açıklamıştı. Hamileliğinin büyük bir kısmını yurt dışında geçiren Müge Boz, Kasım ayının son haftasında doğum yapmıştı. Doğumdan sonra bebeğinin cinsiyetini öğrenen oyuncu, kızına Norveç dilinde ‘Biz şimdi’ anlamına gelen Vina ismini vermişti.

Gözyaşlarını Tutamadı

Sosyal medyada oldukça aktif olan ve son olarak Youtube hesabını aktif eden Müge Boz, hamileliği ve doğum sırasında yaşadıklarını, çektiği videolar ile sevenleriyle paylaşmaya başladı. Doğuma yalnız girmek zorunda kaldığını anlatırken gözyaşlarına hâkim olamayan ünlü oyuncunun açıklamalarından satır başları…

‘Normal Doğum Beklerken Son Anda Sezaryene Döndük’

‘Daha önce hiç yaşamadığım bir acı ile uyandım. Hemen Caner’i uyandırdım ve hastaneye gitmemiz gerektiğini söyledim. Doğum çantamı hazırlamamıştım. Onları halledip hemen yola koyulduk. Hastanede bebeğin kalp atışlarını ölçen bir alet taktılar ve doktorum bebeğin kalp atışlarının düştüğünü, o yüzden sezaryene dönmemiz gerektiğini söyledi. 8-9 saat dediler gibi uğraştım, o acıya dayanırken normal doğum olmadı. Doktorum epidural yaparız, eşin de doğuma girer dedi. Caner’i aşağıda giydireceklerdi, biz hasta bakıcıyla ameliyathaneye indik. Aşağıda hemşireler eşi de doğuma girecek dedi, anestezi uzmanı ‘Olmaz, genel anesteziye döndüm.’ şeklinde cevap verdi.

‘Hiçbir Şeyin Kontrol Edilemeyeceğini Öğrendim’

...Caner içeri girecek diye konuşmuştuk, aşağıda giremeyeceğini öğrendim. ‘Müge, bu dakikadan sonra artık tek başınasın.’ dedim. Doktoruma ‘Konuştuklarımızı unutma, Vina en hızlı şekilde babasının yanına gitsin, tüm tetkikler Caner’in kucağındayken yapılsın.’ dediğimi hatırlıyorum. Gerçekten tarif edilemez bir duyguymuş. Bu doğum genel olarak bana hiçbir şeyin kontrol edilemeyeceğini öğretti.’


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayın.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.