Karan Bebeğe Rekor Ücret!

Karan Bebeğe Rekor Ücret!
20 Aralık 2019

Sosyal medyada 1 haftadır gündemden düşmeyen Karan bebek, daha 1 yaşına girmeden anne-bebek şirketlerinin radarına takıldı!

Nisan ayında oğlu Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen, geçtiğimiz hafta bebeğinin fotoğraflarını yayınlamıştı. Sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına giren Karan bebek için anne-bebek firmaları şimdiden sıraya girdi!

Karan Bebeğe Rekor Ücret!

Çalıkuşu adlı dizi setinde tanışan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 3 yıllık ilişkinin ardından 2017 yılının yaz aylarında dünya evine girmişti. İstanbul boğazında masalsı bir düğünle evlenen çift, kısa bir süre sonra bebek müjdesini sevenleriyle paylaşmıştı. Nisan ayında Karan ismini verdikleri oğullarına kavuşan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, doğumdan beri sır gibi sakladıkları bebeklerinin fotoğrafını geçtiğimiz hafta paylaşmıştı. Sosyal medyada gündem olan Karan bebek, daha 1 yaşına girmeden anne-bebek şirketlerinin radarına takıldı!

Karan Bebeğe Rekor Ücret!

1 Milyonluk Teklif!

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programının haberine göre uluslararası bir oyuncak firması, reklamlarında Karan bebeği oynatmak için Özçivit çiftine 1 milyonluk teklif sundu. Henüz doğmadan adına açılan sosyal medya hesabından 1 post paylaşımı için 50 bin tl, hikaye paylaşımları için de 15 bin tl öneren firmaya, Özçivit çiftinin ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Karan Bebeğe Rekor Ücret!

Babasına Benzetildi

Geçtiğimiz günlerde oğlu Karan’ın fotoğrafını yayınlayan Fahriye Evcen, paylaşımını yorumlara kapatmıştı. Instagram’daki magazin hesaplarından yayınlanan Karan bebeğin fotoğrafı adeta yorum yağmuruna tutulmuştu. Daha çok babasına benzetilen Karan bebeğin fotoğrafı 3 milyona yakın beğeni aldı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.