Murat Yıldırım Eşi Imane Elbani'nin Hamilelik İddialarına Açıklık Getirdi!

Murat Yıldırım Eşi Imane Elbani'nin Hamilelik İddialarına Açıklık Getirdi!
20 Kasım 2017

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım baba mı oluyor? Eşi Imane Elbani'nin hamile olduğu iddialarına açıklık getirdi!

Geçtiğimiz sene binbir gece masallarını aratmayan bir düğünle dünya evine giren İmane Elbani ve Murat Yıldırım, birkaç gün önce hastaneden el ele çıkarken görüntülendi. Çiftin hastaneden çıkarken görüntülenmesi 'Imane Elbani hamile mi' sorularını da beraberinde getirdi. Murat Yıldırım baba mı oluyor? İşte, haberin detayları...   Murat Yıldırım Eşi Imane Elbani'nin Hamilelik İddialarına Açıklık Getirdi!  

Imane Elbani hamile mi?

Oyuncu Murat Yıldırım, kendisi gibi Fas asıllı oyuncu İmane Elbani ile geçtiğimiz sene nikâh masasına oturmuştu. Fas geleneklerine göre organize edilen düğün, İstanbul'da yapılmıştı. Uzun bir süre gündemden düşmeyen düğünde Murat Yıldırım, giydiği geleneksel kıyafetlerle dikkat çekmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Facetime üzerinden ailesinden istediği Imane Elbani ise gecenin ikinci yarısında giydiği gelinlik ile göz kamaştırmıştı. Yaklaşık 1 yıldır evli olan çiftin ise şimdi bebek beklediği konuşuluyor! Peki, bu iddialara nedeni nedir?   Murat Yıldırım Eşi Imane Elbani'nin Hamilelik İddialarına Açıklık Getirdi!  

Murat Yıldırım Baba mı Oluyor?

Oyuncu Murat Yıldırım ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Imane Elbani'nin bebek beklediği öne sürüldü! Tüm bu iddialara neden olan şey ise çiftin geçtiğimiz gün hastaneden çıkarken görüntülenmesi oldu. Kendilerine Imane Elbani'nin kız kardeşinin de eşlik ettiği görülürken, basın muhabirleri hemen Imane Elbani'nin hamile olup olmadığını sordu. Murat Yıldırım ise soruları ' Hayır, eşim hamile değil. Eşimin kız kardeşi grip oldu. Onun için hastaneye geldik.' şeklinde konuştu.  

Evliliklerinin 1. Yılını Kutladılar

  Murat Yıldırım Eşi Imane Elbani'nin Hamilelik İddialarına Açıklık Getirdi! Öte yandan, evliliklerinin 1. yılını kutlayan çift, sosyal medya üzerinden birbirlerine duydukları aşkı bir kez daha dile getirdi. Murat Yıldırım eşi Imane Elbani ile birlikte olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak şu notu düştü: 'Tam bir yıl olmuş. Seni çok seviyorum.'   Diğer Geberazzi haberlerimizi takip etmek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.