Gökhan Tepe Baba Olmak İçin Hazır!

Gökhan Tepe Baba Olmak İçin Hazır!
11 Haziran 2018

40 yaşındaki şarkıcı Gökhan Tepe baba olmak için hazır olduğunu açıkladı! Ünlü çiftten her an müjdeli haberler gelebilir.

Gökhan Tepe baba olmak için sabırsızlanıyor! 2016’nın Ağustos ayında evlendiği eşi Aylin Özer ile önceki gün basın mensuplarına iftar veren Gökhan Tepe, baba olmak için hazır olduğunu söyledi.

Gökhan Tepe Baba Olmak İçin Hazır!

Şarkıcı Gökhan Tepe, 2 yıl aşk yaşadığı ve aynı zamanda vokalistliğini yapan Aylin Özer ile 2016 yılının yaz aylarında hayatını birleştirmişti. Çiftin ne zaman çocuk sahibi olacağı merak edilirken, Gökhan Tepe önceki günlerde bu konuya açıklık getirdi. Basın mensupları için Levent’teki bir mekânda iftar yemeği veren ünlü şarkıcı, özel hayatıyla ilgili pek çok açıklama yaptı.

Gökhan Tepe Baba Olmak İçin Hazır!

Aylin Özer: ‘Çocuk İstiyoruz’

Yoğun çalışma temposu yüzünden bu zamana kadar bebek planlarını ertelediklerini söyleyen mutlu çift, artık çocuk sahibi olmak için hazır olduklarını belirtti. Gökhan Tepe’nin eşi Aylin Özer, ‘Gökhan bu aralar çok çalıştı, ikimiz de yorulduk. Artık güzel bir tatili hak ettik. Çocuk da istiyoruz. İnşallah ailemiz genişler.’ dedi.

Gökhan Tepe Baba Olmak İçin Hazır!

Gökhan Tepe’nin Yeni Albümü Çıktı

Öte yandan ‘Yaz 2018’ adı verdiği albümünü hayranlarının beğenisine sunan Gökhan Tepe, albümü hakkında da konuştu. ‘Benim için dönüm noktası oldu. Bu sefer melankolik değil, hareketli parçaların olduğu bir albüm oldu. Sevgili Ayla Çelik ile de düetimiz var. Ona da teşekkür ediyorum. Ayrıca albüme Beyazıt Öztürk de dâhil oldu.’ şeklinde açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.