• gebe.com
  • /
  • Gizem Hatipoğlu’nun Bebeği ile Olan Videosu Beğeni Rekoru Kırdı!

Gizem Hatipoğlu’nun Bebeği ile Olan Videosu Beğeni Rekoru Kırdı!

Ekim ayında doğum yapan Gizem Hatipoğlu'nun kızı ile çektiği video sosyal medyayı salladı!

Ekim ayının son günlerinde doğum yapan Gizem Hatipoğlu’nun bebeği ile olan videosu internette paylaşım rekoru kırdı!

Gizem Hatipoğlu’nun Bebeği ile Olan Videosu Beğeni Rekoru Kırdı!

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Var mısın Yok musun?’ ve ‘Survivor’ gibi programlarla isimlerini duyuran Hakan – Gizem Hatipoğlu çifti, geçtiğimiz Ekim ayında ilk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Bir kız bebek annesi olan Gizem Hatipoğlu, bebeğine Lila ismini vermişti. Doğumdan itibaren Lila’nın yüzünü göstermemekte ısrarcı davranan Gizem Hatipoğlu, önceki gün kızı ile olan bir videosunu sosyal medya hesabından yayınladı. Paylaşımı yüksek etkileşim alırken, video kısa süre içinde beğeni rekoru kırdı.

‘Sabaha Kadar Uyumuyoruz’

Önceki gün kızları ile bir alışveriş merkezinde görüntülenen mutlu çift, öğle saatlerinde geldikleri AVM’de hem kendileri hem de kızları için bol bol alışveriş yaptı. Lila’nın hava alması için dışarı çıktıklarını söyleyen Gizem Hatipoğlu, ayaküstü muhabirlerin sorularını da yanıtladı. Her şeyin güzel gittiğini belirten Gizem Hatipoğlu, ‘Gerçekten çok farklı bir heyecan içindeyiz. Ben karnıma düştüğü an anladım annelik duygusunu ama Hakan yeni yeni yaşıyor. Sağ olsun geceleri bana çok yardım ediyor. Sabaha kadar uyumadığımız günler oluyor.’ şeklinde açıklama yaptı.

‘Ben Bunu Nasıl Evlendireceğim?’

Öte yandan, ilk kez baba olan Hakan Hatipoğlu ise düşüncelerini şu sözlele dile getirdi; ‘Çok farklı duygular, insan yaşamadan bilemiyor. Bazen anne babalar ‘eve geç gelme’, ‘motorsiklete binme’ gibi cümleler kurar ya.. Gerçekten çok haklılarmış. Bazen Gizem’e ‘Ben bunu nasıl evlendireceğim?’ falan diye soruyorum. Anne-baba olunca kendi ailemizi çok daha iyi anladık.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol