Lila'nın Yüzünü Sonunda Gösterdi!

Lila'nın Yüzünü Sonunda Gösterdi!
15 Nisan 2019

Ekim ayında doğum yapan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila'nın yüzünü sonunda gösterdi!

Geçtiğimiz Ekim ayında doğum yapan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila’nın yüzünü sonunda gösterdi!

Gizem Hatipoğlu Kızı Lila’nın Yüzünü Sonunda Gösterdi

Var mısın Yok musun adlı yarışma programı ile tanınan, daha sonra sunuculuk yaparak kariyerine yön veren Gizem Hatipoğlu, aynı yarışmada tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile 2011'de hayatını birleştirmişti. Yoğun iş temposu nedeniyle uzun bir süre bebek planlarını erteleyen çift, geçtiğimiz yıl müjdeli haberi sevenleriyle paylaşarak hamile olduğunu açıklamıştı. Sorunsuz bir hamilelik süreci geçiren Gizem Hatipoğlu, Ekim ayında bebeğini kucağına almıştı.

Lila'nın Yüzünü Sonunda Gösterdi!

İşte Gizem Hatipoğlu'nun Bebeği Lila...

O günden bu yana paylaşımlarında kızının yüzünü gizleyen Gizem Hatipoğlu, önceki gün Lila ismini verdiğini bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi! ‘Aşkımızın meyvesi Lila’mız. Seni çok seviyoruz canım kızım’ notuyla paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni alırken, Lila bebeğin babasına olan benzerliği dikkat çekti.

Lila'nın Yüzünü Sonunda Gösterdi!

'Pamuk Ellerini Hiç Bırakmayacağız'

Farklı bir aile fotoğrafı paylaşan Hakan Hatipoğlu ise paylaşımına şu notu düştü; ‘Canım kızım, o gülen yüzün hep gülsün. Bir gün ağlarsan, o da mutluluktan olsun. O pamuk ellerini hiç bırakmayacağız. Seni çok seviyoruz Lila.’

Lila'nın Yüzünü Sonunda Gösterdi!

Artık Objektiflerden Kaçmıyorlar

Geçtiğimiz aylarda ailece alışveriş yaparken magazin muhabirleri tarafından görüntülenen çift, fotoğraf çekilmemesini rica etmişti. Kızlarının yüzünün görünmesini istemediklerini söyleyen mutlu çift, artık objektiflerden kaçmıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.