Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi: Fettah Can ve Cansu Kurtçu İkizlerine Kavuştu!

Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi: Fettah Can ve Cansu Kurtçu İkizlerine Kavuştu!
12 Ekim 2017

Müzisyen çift Fettah Can ve Cansu Kurtçu heyecanlı bekleyişin sonuna geldi! Ünlü çift dün akşam saatlerinde ikizlerine kavuştu.

Yazdığı ve söylediği şarkılarla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Fettah Can, 8 yıl birlikte olduğu sevgilisi Cansu Kurtçu ile 3 yıl önce nikah masasına oturmuştu. Yaklaşık 6 ay önce bebek beklediklerini müjdeleyen müzisyen çift, heyecanlı bekleyişin sonuna geldi. Cansu Kurtçu doğum yaptı, Fettah Can baba oldu!   Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi: Fettah Can ve Cansu Kurtçu İkizlerine Kavuştu!  

Fettah Can Baba Oldu!

Uzun süredir birlikte olan ve birlikteliklerini yaklaşık 3 yıl önce evlilikle taçlandıran Cansu Kurtçu ve Fettah Can dün akşam (10.10.2017) ikiz bebeklerine kavuştu. Maslak'ta özel bir hastaneye kontrol için giden ünlü çift, tesadüfen doğumun başladığını öğrendi. Apar topar doğuma alınan Cansu Kurtçu'nun sorunsuz bir şekilde doğumunun gerçekleştiği öğrenildi. Fettah Can instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kendisi gibi müzisyen olan eşi Cansu Kurtçu'nun ve doğan ikizlerin sağlık durumunun gayet iyi olduğunu açıkladı. Fettah Can yaptığı açıklamada: 'İkizler bize sürpriz yaptı! Bugün kontrol için hastaneye geldiğimizde doktorumuz doğumun başladığını söyledi. Çok şükür sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiler. Annemizin ve ikizlerin sağlık durumu gayet iyi, sadece biraz dinlenmeye ihtiyaçları var. İlginize teşekkürler.' ifadelerine yer verdi.  

İkizlerin İsimleri Belli Oldu!

  Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi: Fettah Can ve Cansu Kurtçu İkizlerine Kavuştu!   Mayıs ayında ikizlerinin cinsiyetini açıklayan ünlü çift, bir kız bir de erkek bebek beklediklerini sevenleriyle paylaşmıştı. Ancak doğuma kadar ikizlerin isimlerine karar veremeyen çiftin, bebeklerine hangi isimleri koydukları da öğrenildi. Kızları için 'Vera' ismini tercih eden Fettah Can ve Cansu Kurtçu oğulları için 'Oğul' ismini seçti. Demet Akalın yakın arkadaşı Fettah Can'ı instagram üzerinden tebrik etmeyi ihmâl etmezken paylaşımında 'Canım dostlarımın ikizleri sürprizle geldiler. Uzun ömürlü, sağlıkla büyüsünler inşallah' ifadelerine yer verdi.  

İlk Tüp Bebek Denemesinde Başarılı Sonuç Elde Ettiler

  Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi: Fettah Can ve Cansu Kurtçu İkizlerine Kavuştu!   Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; evlendikleri günden beri bebek sahibi olmak isteyen Fettah Can ve Cansu Kurtçu tüp bebek tedavisi gördü. 41 yaşındaki Fettah Can ile kendisi gibi müzisyen olan 33 yaşındaki eşi Cansu Kurtçu'nun ilk tüp bebek denemesinde başarılı sonuç elde ettiği iddia edildi.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.