Ünlü Sunucu Mutlu Haberi Böyle Paylaştı!

Ünlü Sunucu Mutlu Haberi Böyle Paylaştı!
06 Aralık 2018

Sunucu Fatoş Kabasakal hamile!

Fatoş Kabasakal hamile olduğunu açıkladı! Gebeliğinin 5. ayını geride bıraktığını söyleyen ünlü sunucu, bebeğinin cinsiyetini de muhabirlerle paylaştı.

Fatoş Kabasakal Hamile Olduğunu Açıkladı!

Bir müzik kanalında sunuculuk kariyerine başlayan, daha sonra oyunculuğa geçiş yapan Fatoş Kabasakal, bir süredir beraber olduğu Erhan Kayhan ie 12 Ekim’de nikâh masasına oturmuştu. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen sunucu, önceki gün CNR EXPO’da düzenlenen Fashionist Fuarı’nın gala gecesi sunuculuğunu üstlendi. Sahne arkasında muhabirlere özel hayatıyla ilgili birbirinden önemli açıklamalar yapan Fatoş Kabasakal hamile olduğu söyledi! İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan 36 yaşındaki sunucu, bebeğinin cinsiyetini de açıkladı.

Ünlü Sunucu Mutlu Haberi Böyle Paylaştı!

Kızı Olacak

Yaklaşık 5 aylık hamile olduğunu söyleyen Fatoş Kabasakal, bebeğinin cinsiyetini de açıkladı. Bir kız bebek annesi olacağını dile getiren Fatoş Kabasakal, hamileliğinin 5. ayında olmasına rağmen fit görüntüsüyle dikkat çekti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.