Burak Özçivit Eşinin Hastalığı ile İlgili İlk Kez Konuştu!

Burak Özçivit Eşinin Hastalığı ile İlgili İlk Kez Konuştu!
11 Şubat 2019

Doğum yapmasına iki ay kalan Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde apar topar hastaneye kaldırılmıştı. sağlığı hakkında eşinden ilk açıklama geldi.

Fahriye Evcen doğum yaptı yapacak derken, ünlü çiftten geçtiğimiz günlerde üzücü bir haber gelmişti. Kartalkaya’daki tatili esnasında rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Fahriye Evcen’in sağlık durumu hakkında eşi Burak Özçivit’ten beklenen açıklama geldi.

Fahriye Evcen'in Doğum Yapmasına 2 Ay Kaldı

Türkiye’nin en gözde çiftlerinden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in evlat sahibi olmalarına 2 ay kaldı. Almanya seyahatinin ardından Kartalkaya’da tatil yapan çift, geçtiğimiz hafta ne yazık ki üzücü haber ile gündeme gelmişti. Tatil esnasında hastalanan ve apar topar hastaneye kaldırılan Fahriye Evcen’in ağır bir grip geçirdiği iddia edilmişti. 4 gündür hastanede tedavi gören Fahriye Evcen’den nihayet iyi haber geldi!

Burak Özçivit Eşinin Hastalığı ile İlgili İlk Kez Konuştu!

'Her Şey Yolunda'

Annesi Ceylan Özçivit ile dönüşümlü olarak hastanede kalan Burak Özçivit, eşinin rahatsızlığı ile ilgili basın mensuplarını bilgilendirdi. Eşinin soğuk algınlığı geçirdiğini ve yakında hastaneden taburcu olacağını söyleyen Burak Özçivit, her şeyin yolunda olduğunu belirtti. Ünlü oyuncunun ilaç konusunda tedbirli davrandığı, bu nedenle hastalığın biraz uzun sürdüğü öğrenildi. Fahriye Evcen'in bebeği ile ilgili de hastanede tüm kontroller yapıldı ve gayet sağlıklı olduğu bildirildi.

Burak Özçivit Eşinin Hastalığı ile İlgili İlk Kez Konuştu!

Kayınvalide Açıklama Yaptı

Fahriye Evcen’in hastaneye kaldırılmasıyla birlikte sosyal medyada hızla yayılan ‘Erken doğum tehdidi’ iddiası hakkında kayınvalide Ceylan Özçivit bir açıklama yaptı; ‘Hiç sorun yok, sadece soğuk algınlığı. Erken doğum falan yok. Bebek iyi, her şey yolunda.’ dedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.