Fahriye Evcen’in Bebeği Göründü!

Fahriye Evcen’in Bebeği Göründü!
05 Aralık 2018

4,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen'in bebeği göründü!

Hamile olduğunu geçtiğimiz ay açıklayan Fahriye Evcen’in bebeği görünmeye başladı! Şu sıralar Almanya’da olan güzel oyuncu, sosyal medya paylaşımlarıyla sevenlerini hamileliği ile ilgili bilgilendirmeyi ihmâl etmiyor.

Fahriye Evcen’in Bebeği Göründü!

2017 yılının yaz aylarında görkemli bir tören ile dünya evine giren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, şu sıralar ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Hamileliğini Almanya’da, ailesinin yanında geçirme kararı alan Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından sık sık fotoğraf paylaşarak sevenlerini bilgilendirmeyi ihmâl etmiyor. Son paylaştığı fotoğrafta karnını gizleyen ve açıklama kısmına ‘hide’ (saklamak) yazan Fahriye Evcen’in bebeği iyice görünmeye başladı!

Fahriye Evcen’in Bebeği Göründü!

Bebeğinin Cinsiyeti Belli

Gebeliğinin 4,5 ayını geride bırakan Fahriye Evcen, bebeğinin cinsiyetini geçtiğimiz haftalarda öğrenmişti. İstanbul’daki son doktor kontrolünde bir erkek bebek annesi olacağını öğrenen başarılı oyuncunun, oğluna hangi ismi vereceği henüz bilinmiyor.

10 Günde 5 Kilo Aldı!

Almanya’da yaşayan ailesini ziyaret eden Fahriye Evcen’in anne yemeklerini görünce iştahı açıldı! Geçtiğimiz hafta Akşam Life’da yer alan habere göre, ünlü oyuncu 10 günde tam 5 kilo aldı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.