• gebe.com
  • /
  • Fahriye Evcen’den Oğlu Karan ile İlk Paylaşım!

Fahriye Evcen’den Oğlu Karan ile İlk Paylaşım!

Nisan ayında bebeği Karan'ı dünyaya getiren Fahriye Evcen, oğlu ile olan ilk paylaşımını Anneler Günü'nde yaptı!

13 Nisan’da oğlu Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen, bebeği ile olan ilk paylaşımını Anneler Günü’nde yaptı. Oğlunu uyutmak için ninni söylerken çektiği videoyu sosyal medya hesabından yayınlayan Evcen, sesinin güzelliği ile hayranlarını büyüledi.

Fahriye Evcen’den Oğlu Karan ile İlk Paylaşım!

Magazin dünyasının yakından takip ettiği Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, geçtiğimiz Nisan ayında oğulları Karan’ı kucaklarına alarak büyük bir mutluluk yaşamıştı. Doğumdan bu yana Karan’ın fotoğrafını paylaşmayan Fahriye Evcen, bebeği ile olan ilk paylaşımını Anneler Günü’nde yaptı. Oğlunu uyutmak için ninni söylerken çektiği videoyu İnstagram hesabından yayınlayan Evcen, güzel sesiyle hayranlarını mest etti.

Fahriye Evcen'in İlk Anneler Günü Heyecanı

2017 yılının yaz aylarında Burak Özçivit ile dünyaevine giren Fahriye Evcen, Nisan ayında annelik duygusunu tatmıştı. Oğlu ile ilk paylaşımını Anneler Günü’nde yapan 32 yaşındaki oyuncu, ‘Bugüne en güzel hediyem oldun.’ notu ile mutluluğunu paylaştı. Eşi Burak Özçivit’in hazırlattığı çiçek buketini ‘En sevdiğimden’ mesajı ile paylaşan Fahriye Evcen, doğumdan sonraki ilk işbirliğini de gerçekleştirdi.

Karan Bebek Bereketiyle Geldi

Oğlu doğduktan sonra gelen projeleri değerlendirmeyeceği iddia edilen Fahriye Evcen, ilk projeyle sevenlerinin karşısına çıktı. Dünyaca ünlü bir lens markasının Ortadoğu’daki reklam yüzü olan oyuncu, bu işbirliği karşısında 1 Milyon TL kazandı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol