Eda Bebek İçin Rekor Teklif!

Eda Bebek İçin Rekor Teklif!
20 Nisan 2020

Mesut Özil ve Amine Gülşe çiftine reklam teklifleri yağıyor!

Dünyaca ünlü bir bebek bezi markası, reklam filminde oynamaları için Amine Gülşe ve Mesut Özil çiftine 5 milyon TL teklif etti. Amine Güşe’nin projeye sıcak baktığı öğrenildi.

Eda Bebek İçin Rekor Teklif!

İngiliz takımı Arsenal’de forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli seçilen Amine Gülşe, uzun süren birlikteliklerini geçtiğimiz yaz nikâh ile taçlandırmıştı. Gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, 30 Mart’ta ilk çocukları Eda’yı kucaklarına almıştı. Mesut Özil, doğum hediyesi olarak İngiltere’deki 80 milyon TL’lik evini eşinin üzerine yaparak uzun bir süre magazin gündemini meşgul etmişti. Gözde çift, şimdilerde ise aldığı reklam teklifleri ile gündemde.

Çifte Reklam Teklifleri Yağıyor

30 Mart’ta anne olan Amine Gülşe, aldığı reklam teklifleri ile konuşulmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü bir bebek bezi markasının 5 milyon TL teklif ettiği Gülşe, projeye sıcak bakıyor. Öte yandan bir İngiliz dergisinin de 250 bin sterlin ödeyip, Eda bebekle çekim yapmak istediği öğrenildi.

Eda Bebek İçin Rekor Teklif!

Geliri Vakfa Bağışlayacaklar

Kızları Eda’nın doğumuyla birlikte İngiltere’den Almanya’ya kadar pek çok ülkede gündem olan çift, yaptıkları yardımlarla da adlarından söz ettiriyor. Haziran 2019’daki düğünlerinde hediye istemeyen ve kurdukları Bigshoe Vakfı’na bağış talep eden Amine Gülşe ve Mesut Özil, yapılan yardımlarla dünyanın birçok ülkesinden küçük çocukların ameliyat masraflarını karşılamıştı. Reklam tekliflerini de kabul etmeyi düşünen mutlu çiftin, gelirleri kuruşu kuruşuna vakfa aktaracağı öğrenildi.


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayın.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.