Ebru Şancı’dan İkizlerine Görkemli Kutlama!

Ebru Şancı’dan İkizlerine Görkemli Kutlama!
17 Ekim 2018

Eski model Ebru Şancı, ikiz kızları Mila ve Ceylin için Fuat Paşa Yalısı'nda doğum günü partisi düzenledi!

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Ebru Şancı, ikizleri Ceyli ve Mila’nın 2. Yaş günü için oldukça görkemli bir doğum günü partisi düzenledi!

Ebru Şancı’dan İkizlerine Görkemli Kutlama!

Eski model Ebru Şancı, futbolcu Alparslan Öztürk ile 3 yıl önce Eskişehir’de nikâh masasına oturmuştu. Daha sonra, eşi Alparslan Öztürk’ün doğum yeri olan Belçika’da düğün yapan çift, oldukça görkemli olan düğün törenleriyle uzun süre gündemi meşgul etmişti. Tarihi Kasteel Den Brandh şatosunda evlenen Alparslan Öztürk ve Ebru Şancı, düğünden kısa bir süre sonra bebek sahibi olacaklarını açıklamıştı. Üstelik ikizlere hamile olduğunu duyuran Ebru Şancı, önceki gün kızlarının 2. yaş gününü kutladı.

Ebru Şancı’dan İkizlerine Görkemli Kutlama!

Çok Sayıda Ünlü İsim Katıldı

Ebru Şancı, 2016 yılının Ekim ayında kızları Mila ve Ceylin’i kucağına almıştı. Bodrum’daki özel bir hastanede doğum yapan Şancı, önceki gün ikizlerinin 2. yaş gününü kutladı. Fuat Paşa Yalısı’nda düzenlediği partiye çok sayıda ünlü isim de katıldı. Doğum gününe ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan ünlü isme bir çok hayranı iyi dilek yorumlarında bulundu.

Ebru Şancı’dan İkizlerine Görkemli Kutlama!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.