• gebe.com
  • /
  • Dünyanın En Zengin Bebeğinden Muhteşem Kareler

Dünyanın En Zengin Bebeğinden Muhteşem Kareler

Henüz 15 aylık olmasına karşın sosyal medyada çocuk-bebek kategorisinde dünyanın en çok takipçisine sahip.

Dünyanın En Zengin Bebeğinden Muhteşem Kareler

Hemen her bebek sevimlidir. Ancak, dünyanın en zengin bebeği olarak tabir edilen Harlen Bodhi White isimindeki bebek kadar fenomen değildir. Henüz 15 aylık olmasına karşın sosyal medyada çocuk-bebek kategorisinde dünyanın en çok takipçisine sahip. Verdiği pozlar ile görenleri hayrete düşüren fenomen bebekten işte o muhteşem kareler...

1 - Instagram'da 200 Bine Yakın Kişi Takip Ediyor

sosyal medyada ünlenen bebek   Tatlı mı tatlı duruşuyla insanları kendisine hayran bırakan Harlen Bodhi White'ın Instagram'da 200 bine yaklaşan bir takipçi kitlesi var.

2- Ünlü Çiftlerin Çocuklarını Geçti

 Harlen Bodhi White   Tombul yanakları ve masmavi gözleri ile insanları kendisine aşık eden Harlen, ünlü Beckham çiftinin çocukları 86 bin takipçisi olan Harper Beckham'ı , 97 bin takipçisi olan Beyonce'nin 5 yaşındaki kızı Mavi Ivy'i ve 180 bin takipçisi olan Kim Kardashian'ın 3 yaşındaki kızı North West'i geçmiş durumda.

3 - Reklamlardan 1 Milyon Dolar Kazandı

dünyanın en zengin bebeği   Harlen Bodhi White'ın rol aldığı reklamlardan kazandığı paranın, yaklaşık olarak 1 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

4 – Pazar Payı Çok İyi

harlen bebek   Los Angeles merkezli İngiliz Dijital Pazarlama Şirketi 3DSEO'nun ortağı olan Patrick Martin, fenomen bebek Harlen için, "Harlen'in pazar payı zaten iyi durumda. Serbest mallardan ve hizmetlerden reklamcılık, sponsorluk ve lisans anlaşmalarına kadar birçok yöntemden para kazanıyor." açıklamasında bulunmuştu.

5 - Doğduktan sonra reklam filminde oynadı

fenomen_bebek    Harlen doğumundan yaklaşık 2 hafta sonra bir reklam filminde oynamıştı.

6- Aile Evin Bir Bölümünü Stüdyo Yaptı

fenomen-bebek-7   Bebeklerinin popülerliğinin artması üzerine aile Chelsea'de bulunan evlerinin bir bölümünü stüdyo haline getirdi.

7 – Ailesine Markalardan Sayısız Teklif Gelmeye Başladı

fenomen_bebek_3   Doğumundan sonra yapılan çekimin ardından Harlen'in ailesine gelen sayısız teklif aileyi şaşkına döndürdü. Konuya ilgili anne, baba; "Reklam filminin ardından şirketler bebeğimize kıyafet, mama, oyuncak ve puset gibi yüzlerce hediye gönderdiler." Diyerek yaşadıkları olayı anlattı.

8- Küçük Yaşında Bir Çok Ülke Gezdi

fenomen-bebek   Harlen, reklam çekimleri için Dubai, Mykonos ve Bahamalar'a götürüldü.

9 - Fotoğraflarını Annesi Çekiyor

fenomen_bebek_2   Harlen Bodhi White, annesinin çekmiş olduğu fotoğraflarla Instagram’ın son dönemlerdeki fenomenlerinden birisi oldu.

10 - Aynı Zamanda Bebek Modelliği Yapıyor

fenomen-bebek-15   Bu zamana kadar birçok markanın ürünlerini giyip reklamını yapan  Harlen, aynı zamanda bebek modelliği de yapıyor.

11 - Toplam 1093 Fotoğrafı Mevcut

fenomen_bebek_6 Harlen'ın annesi Chelsea White, bu zamana kadar @harlenbodhiwhite instagram hesabından toplam 1093 fotoğrafını çekip paylaşmış.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Cahide Çok çalışan, çaba gösteren kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl