Doğum Yapmasına 2 Ay Kalan Fahriye Evcen'e Doktorundan Yeni Yasaklar!

Doğum Yapmasına 2 Ay Kalan Fahriye Evcen'e Doktorundan Yeni Yasaklar!
18 Şubat 2019

Doğum için geri sayıma başlayan Fahriye Evcen'e doktorundan yeni yasaklar geldi!

Kartalkaya’daki tatili sırasında hastalanan ve 3 gün hastanede tedavi gören Fahriye Evcen’e doktorundan yeni yasaklar geldi. Doğum yapmasına 2 ay kalan Fahriye Evcen, bebeğini kucağına alana kadar bu yasaklara uymak zorunda kalacak.

Doğum Yapmasına 2 Ay Kalan Fahriye Evcen'e Doktorundan Yeni Yasaklar!

Türkiye’nin en güzel oyuncularından Fahriye Evcen ve ünü ülke sınırlarını aşan Burak Özçivit, 2 sene önce hayatlarını birleştirmişti. Geçtiğimiz aylarda bebek beklediğini müjdeleyen Fahriye Evcen, haberi alır almaz soluğu Almanya’da, ailesinin yanında almıştı. Ülkeye döndükten sonra Kartalkaya’da tatil yapan çiftten ne yazık ki üzücü bir haber gelmişti. Tatil sırasında hastalandığı öğrenilen Evcen, hastanede 3 gün tedavi gördü. Eşinin açıklamasına göre soğuk algınlığı geçiren Fahriye Evcen’in hastaneden taburcu olduğu ve sağlık durumunun gayet iyi olduğu öğrenildi. Ancak ünlü oyuncunun doktoru, tedbir amaçlı Fahriye Evcen’e bir takım yasaklar getirdi.

Doğum Yapmasına 2 Ay Kalan Fahriye Evcen'e Doktorundan Yeni Yasaklar!

Fahriye Evcen’e Yeni Yasaklar

Kartalkaya tatili sırasında fenalaşan Fahriye Evcen, tedavinin ardından tedbir amaçlı bir takım yasaklara uymak zorunda kalacak. Ünlü oyuncunun doktoru, Fahriye Evcen’in alışveriş merkezine gitmesini, çocuklarla yakın temasta bulunmasını ve teknolojik aletlerle ilgilenmesini yasakladı.

Kendi Önlemini Almıştı

Doğum yapmasına yaklaşık 2 ay kalan Fahriye Evcen, bebeği için gebeliğinin başında kendi önlemlerini almıştı. Erkek bebek bekleyen mutlu çiftin aldığı bu önlemler, sosyal medyada çok konuşulmuştu. Buna göre; doğuma kadar evde parfüm ve kolonya kullanılmasını istemeyen Fahriye Evcen, dışarıdan yemek sipariş etmeyi de yasaklamıştı. Ayrıca yanında radyasyon önleyici alet taşıdığı iddia edilen Fahriye Evcen, sağlıklı bir hamilelik dönemi için kendi önlemlerini baştan almıştı.

Doğum Yapmasına 2 Ay Kalan Fahriye Evcen'e Doktorundan Yeni Yasaklar!

Fahriye Evcen'in Bebeğinin Cinsiyeti de Öğrenildi

Ünlü çift, doğacak olan bebekleri için açıklama yapmaktan kaçınıyor. Ancak çifte kaynaklar, Fahriye Evcen'in bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğunu doğruladı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.