• gebe.com
  • /
  • Sihirli Annemin Tugçe'si Damla Ersubaşı Anne Oldu

Sihirli Annemin Tugçe'si Damla Ersubaşı Anne Oldu

Sihirli Annem dizisinde Tuğçe karakteri ile Türk izleyicisinin aklında yer eden Damla Ersubaşı geçtiğimiz günlerde doğum yaptı.

Sihirli Annemin Tugçe'si Damla Ersubaşı Anne Oldu

Televizyon ekranlarının sihirli annem dizisinde Tuğçe karakterini canlandıran Damla Ersubaşı doğum yaptı. 2016 yılında işadamı Mustafa Can Keser ile dünya evine girmesinden sonra bebek beklediği öğrenilmişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan büyük küçük herkesin severek izlediği 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle hafızalarda yer eden başarılı oyuncu Damla Ersubaşı 'Zehra' ismini verdiği bir kız bebek dünya dünyaya getirdi. Damla Ersubaşı doğum yaptı haberi basında geniş yer buldu.

Damla Ersubaşı Doğum Yaptı

Geçtiğimiz yıl işletme sahibi iş adamı Mustafa Can Keser ile evlenen güzel oyuncu Damla Ersubaşı doğum yapması sonrasında ilk defa annelik heyecanı yaşadı.   

sihirli annemin tuğçesi

Hamile Olduğunu Canlı Yayın İle Duyurmuştu

Aralık ayında evlenmesinden sonra hamile olduğunu takipçilerine sosyal medya hesabından duyuran Damla Ersubaşı anne olması ile ilgili haberi, instagramda canlı yayın yaparak, bir kız bebek sahibi olacaklarını ve bebeklerine Zehra ismini koyacaklarını belirtmişlerdi.   

damla ersubaşı doğum yaptı  

Damla Esubaşı'nın Kızı Oldu

Önceki gün doğum yapan ünlü oyuncu Damla Ersubaşı'nın kızı oldu. Bebeğin ismini çiftin hamilelik haberini verdiklerinde yapmış oldukları açılmada olduğu gibi Zehra oldu. 

damla ersubaşının bebeği

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.