Bebeğinin İsmine Karar Verdi

Bebeğinin İsmine Karar Verdi
31 Ağustos 2020

Hamileliğinin 27. haftasını geride bırakmaya hazırlanan Ceyda Ateş, bebeğinin ismine karar verdi.

Gebeliği ile ilgili çoğu gelişmeyi sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan Ceyda Ateş, şimdi de bebeğine vereceği ismi açıkladı. 27. haftada isim konusunu netleştiren ünlü oyuncu, kızına Talya adını vereceğini söyledi.

Ceyda Ateş Bebeğinin İsmine Karar Verdi!

Adını Feriha Koydum adlı dizide canlandırdığı Hande karakteriyle tanınan ve son olarak Çocuk adlı dizide rol alan Ceyda Ateş, yaklaşık 2 sene önce Buğra Toplusoy ile nikâh masasına oturmuştu. Amerika’da evlenen çift, hayatlarına Florida eyaletinde hayatlarına devam etme kararı almıştı. Sadece kısa süreli projeler için Türkiye’ye gelen Ateş, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu söyleyerek sevenlerine büyük bir mutluluk yaşattı. İlk kez anne olmaya hazırlanan ünlü oyuncu, bebeğine vereceği isme de karar verdi.

Bebeğinin İsmine Karar Verdi

Talya Ne Demek?

Hamileliğinin 27. haftasını geride bırakan Ceyda Ateş, bebeğinin ismine karar verdi. Bir kız annesi olmaya hazırlanan oyuncu, bebeğine Talia ismini vereceklerini açıkladı. Amerika’da yaşadıkları için hem Türkiye’de hem de yurt dışında kullanılacak bir isim seçtiklerini belirten Ateş, Türk kimliğine “Talya” şeklinde yazdıracaklarını söyledi. Peki, Talya ne demek? Mitolojide deniz tanrıçası olarak bilinen Talya, doğanın uyanışı ve baharın müjdesi anlamına geliyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl