Cansu Tosun’un Suda Doğum Anları!

Cansu Tosun’un Suda Doğum Anları!
21 Eylül 2020

Temmuz ayında bebeğini dünyaya getiren Cansu Tosun’un suda doğum yaptığı öğrenildi.

Temmuz ayında bebeğini dünyaya getiren Cansu Tosun’un suda doğum yaptığı ortaya öğrenildi. Ünlü oyuncunun doktoru, doğum anında çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Cansu Tosun’un Suda Doğum Anları

Çukur adlı dizideki performansıyla oyunculuktaki başarısını kanıtlayan Erkan Kolçak Köstendil, meslektaşı Cansu Tosun ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Antalya’da festival konseptiyle evlenen çiftin, bu yılın başlarında bebek beklediği öğrenilmişti. Hamileliği pandemi dönemine denk geldiği için doğuma kadar Ayvalık’taki butik bir otelde karantinaya giren Cansu Tosun, Temmuz ayında oğlunu kucağına aldı.

41. Haftada Doğum Yaptı

Temmuz ayında bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alan Cansu Tosun’un suda doğum yaptığı çıktı. Doğumu gerçekleştiren doktor, doğum anında çekilen kareleri sosyal medya hesabından yayınladı. Suya eşiyle birlikte girdiği görülen Tosun’un, 41. haftanın sonunda doğum yaptığı öğrenildi. Sezaryen oranının %10 olduğu Hollanda’da doğum yapmak isteyen Cansu Tosun’un, pandemi sebebiyle Türkiye’de bebeğini kucağına aldığını ifade eden doktoru, kendisi için burada küçük bir Hollanda yarattıklarını belirtti.

Cansu Tosun’un Suda Doğum Anları!

Marsel Ne Demek?

Ünlü çift oğullarına Marsel ismini verince, Marsel isminin anlamı da herkes tarafından merak edilir oldu. Peki, Marsel ne demek? Şanslı ve güçlü anlamlarına gelen Marsel, aynı zamanda parlak güneş ışığı anlamında da kullanılıyor.

Cansu Tosun’un Suda Doğum Anları!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.