Doğumdan Sonra İlk Karelerini Yayınladı!

Doğumdan Sonra İlk Karelerini Yayınladı!
17 Temmuz 2020

Cansu Tosun, doğumdan hemen sonra çekilen karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun çiftinin bebeği üç gün önce dünyaya gözlerini açtı. İlk kez anne baba olmanın heyecanını yaşayan çift, doğumdan hemen sonra çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Cansu Tosun Doğumdan Sonra İlk Aile Karelerini Yayınladı!

Başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun, 2018 yılında ilişkilerini nikâhla taçlandırmıştı. Festival konseptli bir düğünle evlenen çift, çok geçmeden bebek beklediklerini açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk daha yaşatmıştı. Hamileliğinin son 4 ayını pandemi sebebiyle Ayvalık’taki butik bir otelde geçiren Cansu Tosun, üç gün önce bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi. Bir oğlu olan ünlü oyuncu, bebeğine şanslı ve güçlü anlamına gelen Marsel ismini verdi.

Doğumdan Sonra İlk Karelerini Yayınladı!

"Her Saniyesine Şükrediyorum"

İlk kez anne baba olmanın mutluluğunu yaşayan çift, doğumdan hemen sonra çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Eşi ve bebeğinin olduğu bir fotoğrafı yayınlayan Tosun, paylaştığı kareye duygusal bir not düştü: “Sizinle benzersiz anların fotoğraflarını paylaşmak istedik. Benzersiz diyorlardı hep, gerçekten de öyleymiş.  Her saniye şükretmeme sebep olan bir mucize. 41 haftanın sonunda bebeğimize kavuştuk. Erkan; sen nasıl bir baba, nasıl bir eş, sevgili, arkadaşsın. Her saniyesine şükrediyorum. Bu yola giren herkese güç ve inanç diliyorum.”

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.