Cansu Tosun Doğum Yaptı! İşte Bebeğine Verdiği İsim

Cansu Tosun Doğum Yaptı! İşte Bebeğine Verdiği İsim
14 Temmuz 2020

Geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de görüntülenen ve bebeğinin 1 hafta içinde dünyaya geleceğini söyleyen Cansu Tosun doğum yaptı.

Geçtiğimiz gün Kuruçeşme’de görüntülenen ve bebeğinin 1 hafta içinde dünyaya geleceğini söyleyen Cansu Tosun doğum yaptı. Müjdeli haberi ise çiftin yakın arkadaşı Ceyda Düvenci duyurdu.

Cansu Tosun Doğum Yaptı!

Çukur dizisinde hayat verdiği Vartolu karakteriyle oyunculuk kariyerinde basamak atlayan Erkan Kolçak Köstendil ile oyuncu Cansu Tosun, 2018 yılında hayatlarını birleştirmişti. Antalya’da dünya evine giren çift, renkli ve eğlenceli düğünleriyle o dönem epey gündem olmuştu. Ardından bebek haberiyle hayranlarını bir kez daha sevindiren ünlü çift, önceki gün oğullarına kavuştu! Hamileliğinin 4 ayını karantinada geçiren Cansu Tosun’un, bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına aldığı öğrenildi.

Cansu Tosun Doğum Yaptı! İşte Bebeğine Verdiği İsim

Marsel İsmini Verdiler

Güzel haberi ise çiftin yakın arkadaşı Ceyda Düvenci duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Düvenci, yayınladığı fotoğrafa “Hoş geldin, sefa getirdin ailemize. İyi ki geldin.” notunu düştü. Öte yandan bir oğulları olduğu öğrenilen Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun çiftinin, bebeklerine Marsel ismini verdiği açıklandı. Ünlü çiftin bebeklerine verdiği isim öğrenilince, Marsel isminin anlamı da merak edilir oldu. Peki, Marsel ne demek? Marsel; güçlü ve şanslı anlamına geliyor. Aynı zamanda güneş ışığı anlamında da kullanılıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.