Cansu Tosun: ‘Doğum Bu Hafta Gerçekleşecek’

Cansu Tosun: ‘Doğum Bu Hafta Gerçekleşecek’
09 Temmuz 2020

Önceki gün Kuruçeşme'de görüntülenen Cansu Tosun, doğumun bu hafta gerçekleşeceğini söyledi.

Doğum yapmasına sayılı günler kalan Cansu Tosun, önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi. Muayeneye gittiğini söyleyen oyuncu, doğumun bu hafta gerçekleşeceğini belirtti.

Cansu Tosun: ‘Doğum Bu Hafta Gerçekleşecek’

Çukur dizisinde canlandırdığı Vartolu karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Erkan Kolçak Köstendil, meslektaşı Cansu Tosun ile geçtiğimiz yıl mutlu bir yuva kurmuştu. Antalya’da festival konseptiyle evlenen çifti bu mutlu günlerinde Ceyda Düvenci, Gökçe Bahadır ve Leyla Lydia Tuğutlu gibi oyuncu dostları yalnız bırakmamıştı. Kısa bir süre sonra yeni bir heyecan yaşadıklarını belirten çift, bebek beklediklerini sevenleriyle paylaşmıştı.

Pandemi Nedeniyle Ayvalık’taydı

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve hızla tüm dünyaya yayılan koronavirüs, ilk olarak Mart ayının başında ülkemizde görülmüştü. O dönemlerde hamileliğinin 5. ayında olan Cansu Tosun, salgın sebebiyle şehirden uzaklaşma kararı almıştı. Ayvalık’daki butik bir otele yerleşen ve kendisini insanlardan izole eden ünlü oyuncu, doğumu yaklaştığı için 4 ay sonra İstanbul’a döndü.

Cansu Tosun: ‘Doğum Bu Hafta Gerçekleşecek’

‘Doğum Bu Hafta’

Önceki gün Kuruçeşme’de eşiyle kahvaltı yapan Cansu Tosun, çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Hamileliğinin çok rahat geçtiğini ve hiç zorlanmadığını belirten oyuncu, doğumun bu hafta gerçekleşeceğini ifade etti. O sırada doktor muayenesine giden çift, bebeklerine Marsel ismini vereceklerini söyledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.