Buse Varol’un Doğum Heyecanı Başladı!

Buse Varol’un Doğum Heyecanı Başladı!
14 Ocak 2019

Bebeğini kucağına almasına sayılı günler kalan Buse Varol'un doğum heyecanı başladı! Önceki gün Baby Shower düzenleyen oyuncunun partisi ünlüler geçidini aratmadı.

Başarılı oyuncu Buse Varol’un doğum heyecanı başladı! Yaklaşık 3 hafta sonra bebeğini kucağına alacak olan ünlü oyuncu, önceki gün Baby Shower düzenledi. Sanat camiasından birçok kişinin katıldığı parti, ünlüler geçidini aratmadı.

Buse Varol’un Doğum Heyecanı Başladı!

Ünlü oyuncu Buse Varol, geçtiğimiz Mayıs ayında şarkıcı Alişan ile hayatını birleştirmişti. Nikâhtan yaklaşık 1 ay sonra ailelerinin kalabalıklaşacağını duyuran çift, bir bebek beklediklerini açıklamıştı. Oldukça sağlıklı geçen hamileliğinin sonuna yaklaşan Buse Varol, doğum için geri sayıma başladı. Bebeğine kavuşmasına çok az bir zaman kalan oyuncu, geçtiğimiz hafta sonu bir Baby Shower partisi düzenledi.

Buse Varol’un Doğum Heyecanı Başladı!

Sanat Camiasından Birçok İsim Katıldı

Bebeğini kucağına almasına 3 haftadan az bir zaman kalan Buse Varol, geçtiğimiz hafta sonu Baby Shower partisi düzenledi. Gebeliği boyunca toplam 21 kilo alan oyuncuyu, bu mutlu gününde yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Başta Çağla Şıkel, Ece Erken, Bircan Bali ve Derya Balkan gibi ünlü isimlerin katıldığı partide Buse Varol, giydiği lacivert elbiseyle büyük beğeni topladı.

Buse Varol’un Doğum Heyecanı Başladı!

Bebeğin İsmi Belli

Bir erkek bebek annesi olmaya hazırlanan Buse Varol’un bebeğinin ismi de belli. Diğer ünlülerin aksine, çocuğu ile ilgili detayları basınla paylaşmaktan çekinmeyen ünlü oyuncu oğluna ‘Burak’ ismini verecek. Son röportajında doğumdan sonra çocuğunu gizlemeyeceğini söyleyen Buse Varol, ‘Kötü gözle bakan her yerde bakar. Hiç o kafalarda değilim. Hemen göstereceğim.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.