• gebe.com
  • /
  • Buse Varol Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Buse Varol Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Buse Varol doğum için geri sayıma başladı! Bebeğini kucağına almasına sayılı haftalar kalan ünlü oyuncu, heyecanını sosyal medyada dile getirdi!

Bebeklerine kavuşmak için gün sayan Alişan ve Buse Varol geri sayıma başladı! Hamileliğinin 34. haftasını geride bırakmaya hazırlanan Buse Varol, mutluluğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Buse Varol Doğum İçin Geri Sayıma Başladı! 

Türkücü Alişan ve başarılı oyuncu Buse Varol, 6 Mayıs’ta masalsı bir düğünle evlenmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nikâh şahidi olduğu düğüne adeta ünlüler akın etmişti. Nikâhtan kısa bir süre sonra bebek beklediklerini müjdeleyen çift, doğum için geri sayıma başladı. Gebeliğinin 34. haftasını geride bırakan Buse Varol, mutluluğunu sosyal medyadan sevenleriyle paylaştı. Eşi ile olan fotoğrafını ‘ Alnımda bilmem kaç tane çizgi, yüzümde ayların şişkinliği. Evin içinde her an beni güldüren can parçam. Parmaklarımın arasına sığan ama kalbime sığmayıp dolup taşan aşkım. 35. Haftamıza girmemize birkaç gün kaldı. Sabırsızca bekliyoruz bebeğimizi. Allah herkese huzur versin.’ cümleleriyle paylaşan Varol’un fotoğrafı, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Buse Varol’un Bebeğinin İsmi de Belli

Bir erkek bebek bekleyen çift, bebeklerinin ismine birkaç ay önce karar vermişti. Oğullarına ‘Burak’ ismini vermeyi düşünen Alişan ve Buse Varol, bebeklerini rahat büyütmek için geçtiğimiz haftalarda daha geniş bir eve taşınmıştı.

‘Hemen Göstereceğim’

Birkaç hafta önce Etiler’deki bir alışveriş merkezinde görüntülenen çift, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Bebeğinin gelişiminin 2 hafta önden gittiğini söyleyen Buse Varol, oğlu doğar doğmaz göstereceğini ifade etmişti. ‘Çocuk doğduktan sonra sosyal medya yüzüne emoji falan koyuyorlar. Ben hiç o kafada biri değilim. Niye saklayayım ki? Hemen göstereceğim. Kötü gözle bakmak isteyen her yerde bakar.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol