Ünlü Sunucu Anne Oldu

Ünlü Sunucu Anne Oldu
26 Ağustos 2020

Sunucu Bircan Bali anne oldu.

Geçtiğimiz Eylül ayında avukat Ömer Gezer ile evlenen Bircan Bali doğum yaptı. Bir kız bebek annesi olan ünlü sunucu, bebeğine Saygı Karen ismini verdi.

Bircan Bali Doğum Yaptı

Yaklaşık 2,5 sene önce oyuncu Şenol İpek’ten boşanan Bircan Bali, geçtiğimiz Eylül ayında Ömer Gezer ile nikâh masasına oturmuştu. Evliliklerini kameralardan uzak bir şekilde yürüten çift, Ocak ayında ailelerine yeni bir üyenin katılacağını duyurmuştu. Sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında müjdeli haberi paylaşan Bircan Bali, sağlıklı bir gebeliğin ardından bu sabah doğum yaptı. (26.08.2020) Taksim’deki özel bir hastanede bebeğini dünyaya getiren Bircan Bali’nin kızı oldu. Bebeğinin ismini hamileliğinde açıklamak istemeyen sunucunun, kızına Saygı Karen ismini verdiği öğrenildi.

Ünlü Sunucu Anne Oldu

“Ve Hayat Şimdi Başladı”

İlk kez annelik duygusunu tadan Bircan Bali, güzel haberi sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. "Ve hayat şimdi başladı. Demek bu ayaklardı bana her tekme attığında burnumu sızlatan, sanki yeni doğmuş gibi beni hayata bağlayan. Demek sendin o tarifsiz duygu. Hayatımıza hoş geldin gül kokulu kızım.” cümleleriyle duygularını ifade eden Bali’nin paylaşımına, kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.