Berkay Şahin Kızına Vereceği İsmi Açıkladı

Berkay Şahin Kızına Vereceği İsmi Açıkladı
28 Ocak 2019

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Berkay Şahin, kızına koyacağı isme karar verdi!

2016 yılında manken Özlem Ada ile nikâh masasına oturan Berkay Şahin, kızına vereceği ismi açıkladı!

Berkay Şahin Kızına Vereceği İsmi Açıkladı

Ünlü pop müzik sanatçısı Berkay, 2016 yılının yaz aylarında manken Özlem Ada ile hayatını birleştirmişti. Evliliklerinin üzerinden çok geçmeden müjdeli haberi duyuran Özlem Ada Şahin, Arya ismini verdiği kızını Temmuz 2017’de kucağına almıştı. Artık kızlarını büyüten ve her zaman kalabalık aile sevdiklerini dile getiren ünlü çiftin geçtiğimiz ay ikinci kez ebeveyn olmaya hazırlandığı öğrenilmişti. Kısa süre içinde bebeğinin ismine karar veren Berkay,  bu kararını basınla da paylaştı.

Berkay Şahin Kızına Vereceği İsmi Açıkladı

Berkay Şahin 2. Kez Baba Oluyor

Sürekli 3 çocuk babası olmak istediğini vurgulayan Berkay Şahin, bundan bir ay önce yeniden baba olacağını açıklamıştı. İkinci kez kız babası olmaya hazırlanan ünlü popçu, bebeğine koyacağı isme de karar verdi. Önceki günlerde eşi ile Beşiktaş’taki bir mekândan çıkarken görüntülenen Berkay, kızına Zeynep ismini vereceğini açıkladı. Peki, Zeynep ne demek? TDK’nın kişi adları sözlüğünde kökeninin Arapça olduğu belirtilen Zeynep ismi, değerli taşlar, değerli mücevherler anlamına gelmektedir.

3 Çocuk Babası Olmak İstiyor

Neredeyse bugüne kadar verdiği tüm röportajlarında en az 3 çocuk babası olmak istediğini vurgulayan Berkay, bu isteğini geçtiğimiz haftalarda da yinelemişti. Kalabalık aileleri çok sevdiğini ifade eden şarkıcı, ‘Allah nasip ederse 3. çocuğu da istiyorum’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.