Berkay Baba Oluyor!

Berkay Baba Oluyor!
21 Aralık 2016

Berkay, eşinden baba olacağının müjdesini almasının ardından yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Berkay Baba Oluyor!

Ağustos ayında uzun bir süredir birlikte olduğu manken Özlem Katipoğlu ile evlenen Berkay Şahin baba oluyor. Şarkıcı Berkay Şahin, geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutladı. Bu özel gecede ünlü şarkıcıyı en çok mutlu eden hediyeyi ise eşi Özlem Katipoğlu verdi. Berkay, eşinden baba olacağının müjdesini almasının ardından yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Bir atlı karıncada at ile birlikte selfie çeken ve bunu paylaşan Berkay, “Doğum günüm haftası en güzel haber, haberi aldıktan üç beş gün sonra bile böyle mutlu olan ben… Atla selfie yapmama sebep olan… Dünyanın en güzel haberini veren canım karım sana sonsuz teşekkürler, artık bir baba adayıyım seni çok seviyorum” notu düştü.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.