Berfu Yenenler'in Karnı İyice Belirginleşti

Berfu Yenenler'in Karnı İyice Belirginleşti
11 Temmuz 2019

Hamileliğinin 5. ayına giren Berfu Yıldız, bebeği ile ilk pozunu verdi!

Geçtiğimiz ay Eser Yenenler ile hayatını birleştiren Berfu Yıldız, hamileliğinin 5. ayına girdi. İyice belirginleşen karnı ile poz veren ünlü model, yaklaşık 4 ay sonra bebeğini kucağına alacak.

Berfu Yenenler Hamileliğinin 5. Ayına Girdi

Miss Turkey 2015’in 4. güzeli Berfu Yıldız ile oyuncu Eser Yenenler, Nisan ayında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz ay ise görkemli bir düğün yapan çift, Kilyos’ta doyasıya eğlendikleri bir gün yaşamıştı. Seda Sayan, Acun Ilıcalı, Aslı Enver, Murat Boz ve Hande Erçel gibi ünlü isimlerin yalnız bırakmadığı Berfu-Eser Yenenler çifti, şu sıralar bebeklerine kavuşmak için gün sayıyor. Gebeliğinin 5. ayına giren Berfu Yenenler’in karnı iyice belirginleşti. Bu sevimli haliyle çektiği fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan ünlü model, düzgün fiziği ile de dikkatleri üzerine çekti.

Berfu Yenenler'in Karnı İyice Belirginleşti

Berfu Yenenler Bebeğinin Cinsiyetini Açıklamıştı

Düğünden sonra balayı için Antalya’ya giden çift, tatilleri sırasında bebeğin cinsiyetini de açıklamıştı. Bir erkek bebek annesi olmaya hazırlanan Berfu Yıldız; ‘Bebeğimizin cinsiyeti erkek. Allah kısmet ederse bir oğlumuz olacak. Çok heyecanlı ve mutluyuz.’ Eser Yenenler ise ‘Dua etmiştim. Allah gönlüme göre verdi.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı. İsim konusunda henüz bir görüş birliğine varamayan çift, hala isim arayışında.

Berfu Yenenler'in Karnı İyice Belirginleşti

Benzer Bir Pozu Geçen Ay Vermişti

Hamileliğinin 5. ayına giren Berfu Yenenler, geçtiğimiz ay benzer bir poz vermişti. Aynı pozu taklit eden Eser Yenenlerise yine hayranlarını güldürmeyi başarmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.