Bebek Göründü!

Bebek Göründü!
27 Haziran 2019

Berfu Yenenler'in bebeği göründü! Bir erkek bebek bekleyen ünlü model, ilk hamilelik pozunu verdi.

Geçtiğimiz haftalarda Eser Yenenler ile nikâh masasına oturan Berfu Yenenler’in bebeği kendisini gösterdi! Yaklaşık 4 aylık hamile olan ünlü model, ilk hamilelik pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.

Berfu Yenenler’in Bebeği Kendisini Gösterdi!

Miss Turkey 2015’in dördüncü güzeli seçilen Berfu Yıldız ile oyuncu Eser Yenenler, 1 yıllık ilişkilerinin ardından Nisan ayında hayatlarını birleştirmişti. Aile arasında yapılan nikâhın ardından, 9 Haziran’da kır düğünü yapan çifti, bu mutlu günlerinde yakın arkadaşları da yalnız bırakmamıştı. Murat Boz, Aslı Enver, Hande Erçel, Seda Sayan ve Acun Ilıcalı gibi pek çok ismin katıldığı düğün, adeta ünlüler geçidi gibidiydi. Kilyos’ta gerçekleşen bu görkemli organizayon, sosyal medyada da günün en çok konuşulan konuları arasına girmişti.

Bebek Göründü!

İlk Hamilelik Pozu Geldi!

Düğünün ardından Antalya’da balayı tatili yapan çift, şimdilerde bebeklerine kavuşmak için gün sayıyor. Yaklaşık 5 ay sonra bebeğini kucağına alacak olan Berfu Yenenler, önceki gün ilk kez belirginleşen karnı ile poz verdi. Ardından Eser Yenenler benzer bir pozu paylaşarak, sevenlerini güldürmeyi başardı.

Bebek Göründü!

Eser Yenenler’in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Baba olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Eser Yenenler’in bebeğinin cinsiyeti geçen hafta belli olmuştu. Bir erkek babası olmaya hazırlanan ünlü oyuncu, ‘Dua etmiştim. Allah gönlüme göre verdi.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.