Bengü’nün Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Bengü’nün Bebeğinin İsmi Belli Oldu!
11 Mart 2019

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklayan Bengü, bebeğinin ismine karar verdi!

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyuran Bengü, bebeğinin ismini açıkladı! Yaklaşık 5 ay sonra doğum yapacak olan ünlü şarkıcı, kızına ‘Zeynep’ ismini verecek.

Bengü’nün Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Bir yıllık sevgilisi Selim Selimoğlu ile 29 Ağustos’ta nikâh masasına oturan Bengü, hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından açıklamıştı. Bu haberiyle sevenlerini mutlu eden şarkıcı, ad konusunda kararsız yaşasa da sonunda bebeğine koyacağı isme karar verdi. Önceki günlerde Çağla Şıkel’in programına konuk olan Bengü, kızına Zeynep ismini vereceğini açıkladı!

Bengü’nün Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Zeynep Ne Demek?

Bengü’nün kızına Zeynep ismi vereceğini açıklamasından sonra Zeynep isminin anlamı da merak edilir oldu. Peki, Zeynep ne anlama geliyor? Zeynep; arapça kökenli bir ismdir. Mücevher, değerli taşlar anlamına gelir. Zeyn-u Eb ise babasının süsü demektir. Bengü de ‘kızımız inşallah babasının süsü olacak.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Bengü’nün Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Ayva Aşeriyor

Geçen hafta bir magazin programına telefonla bağlanarak gebeliği hakkında merak edilenleri yanıtlayan Bengü, şu sıralar bol bol ayva ve elma yediğini açıklamıştı. 4,5 ayda toplam 4 kg aldığını belirten güzel şarkıcı, iştahının yavaş yavaş açıldığını ifade etmişti.

Doğum Koçuyla Çalışacak

39 yaşında ilk kez annelik duygusunu tatmaya hazırlanan Bengü, normal doğum yapmak istediğini söylemişti. Bunun için doğum koçlarıyla çalışmaya başlamayı düşünen şarkıcının, Temmuz ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah