Bengü O İddiaları Doğruladı!

Bengü O İddiaları Doğruladı!
22 Şubat 2019

Bengü hamile olduğunu açıkladı!

Her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren 39 yaşındaki şarkıcı Bengü, hamile olduğunu açıkladı!

Bengü Hamile!

Ağırbaşlılığı ve samimiyetiyle milyonlarca kişinin kalbinde taht kuran Bengü, geçtiğimiz Ağustos ayında iş insanı Selim Selimoğlu ile nikâh masasına oturmuştu. Geleneklere uygun bir şekilde organize edilen düğüne birçok ünlü isim katılmış, özellikle Bengü’nün gelinliği günlerce konuşulmuştu. Mutlu bir yuva kuran çift, şimdilerde ailelerinin büyüyecek olmasının heyecanını yaşıyor!

Bengü O İddiaları Doğruladı!

'16. Haftamızdayız'

Önceki gün sosyal medya hesabından 16 haftalık hamile olduğunu açıklayan Bengü, bebeği ile ilgili yaptığı açıklamasında şu cümlelere yer verdi; ‘Dünyanın en güzel duygusunu sizlerle paylaşmamın zamanı geldi. Evet anne oluyorum, bir bebeğimiz olacak! 16. Haftamızdayız ve ben öğrendiğimden beri tarif edilmesi zor duygular yaşıyorum. Sanki bu yaşıma kadar yaşamış olduğum duygular bomboş. Kocaman bir sevinç, merak, heyecan, endişe, hepsi bir arada. Allah’ın izni ve sizin duanızla, bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alacağımız günü heyecanla ve merakla bekliyoruz. Siz de bizim için hep dua edin olur mu? Allah; isteyen, dileyen, bekleyen herkese bu mucizeyi nasip etsin ve benim gibi hamiş olanları korusun. Sizi seviyoruz ve ikimiz de öpüyoruz.’

Bengü O İddiaları Doğruladı!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.