• gebe.com
  • /
  • Doğumdan Sonraki İlk Konserini Verdi

Doğumdan Sonraki İlk Konserini Verdi

Geçtiğimiz ay kızı Zeynep’i kucağına alan Bengü, doğumun üzerinden 1 ay geçmeden ilk konserini verdi!

Doğumdan Sonraki İlk Konserini Verdi

Geçtiğimiz ay kızı Zeynep’i kucağına alan Bengü, doğumun üzerinden 1 ay geçmeden ilk konserini verdi!

Bengü Doğumdan Sonra İlk Konserini Verdi

Hamilelik serüveninin sonuna gelen ve Zeynep adını verdiği kızını kucağına alan Bengü, geçtiğimiz ay ilk kez annelik duygusunu tatmıştı. İstanbul’da bulunan özel bir hastanede, kızını sağlıklı bir şekilde dünyaya getiren ünlü şarkıcı, hamileliği boyunca yaptığı açıklamalarda mesleğine ara vermeden hemen sahnelere döneceğinin sinyallerini veriyordu. Dediği gibi toparlanır toparlanmaz soluğu sahnede alan Bengü, önceki gün sevenlerine harika bir gece yaşattı. 2,5 saat boyunca sahnede kalan popçu, sevilen şarkılarını seslendirerek kulakların pasını sildi.

Kızı İçin Evde Anne Sütü Bıraktı

Başarılı şarkıcı Bengü, anne olduktan sonraki ilk konserini önceki akşam verdi. İstanbul’daki özel bir davette sahneye çıkan şarkıcı, 2,5 saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi. Kızı Zeynep’i eşi Selim Selimoğlu’na emanet eden Bengü, bebeği için evde anne sütü bıraktığını da açıklamasına ekledi. 2,5 saatlik performansın ardından apar topar evinin yolunu tutan şarkıcı, konser maratonuna aynı tempoda devam edeceğini söyledi.

‘Sahnemi Özlemişim’

Doğumdan sonraki ilk konserine ait kareleri sosyal medya hesabından yayınlayan şarkıcı, açıklamaya; ‘Anne olduktan sonraki ilk konserimizdi. Sahnemi ve çalışma arkadaşlarımı o kadar çok özlemişim ki… Yepyeni bir sezon bizleri bekliyor, yeni şarkımın da eli kulağında…’ cümlelerini ekledi.

Zeynep’in İlk Fotoğrafını Paylaşmıştı

Doğumun ardından hastane odasında çekilen ilk fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan şarkıcı, diğer ünlü isimlerin aksine kızını gizlemek için özel bir çaba sarf etmiyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.