İkinci Kez Baba Oldu!

İkinci Kez Baba Oldu!
18 Mart 2020

Doktorlar dizisi ile tanıdığımız Bekir Aksoy ikinci kez baba oldu! Eşi Nazife Oğlakçıoğlu, önceki gün Asil ismini verdiği oğlunu kucağına aldı.

Doktorlar dizisi ile tanıdığımız Bekir Aksoy ikinci kez baba oldu! Eşi Nazife Oğlakçıoğlu, önceki gün Asil ismini verdiği oğlunu kucağına aldı.

Bekir Aksoy Baba Oldu!

Doktorlar adlı dizide canlandırdığı Suat karakteri ile oyunculuk kariyerinde iyi bir sıçrama yakalayan Bekir Aksoy, geçtiğimiz yıl Eylül ayında meslektaşı Nazife Oğlakçıoğlu ile nikâh masasına oturmuştu. Oldukça sade bir törenle evlenen çift, kısa bir süre sonra bebek müjdesini sevenleriyle paylaşmıştı.

Güzel Haberi Sosyal Medyadan Duyurdu

Sağlıklı bir gebelik sürecinin ardından ünlü çift, güzel haberi önceki gün verdi. İkinci kez baba olan Bekir Aksoy, doğum haberini sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncu, açıklamasında şu cümlelere yer verdi; ‘Arkadaşlar, oğlumuz dün 14.55’te dünyaya merhaba dedi. Allah’a şükür hem bebeğimiz hem de eşim gayet sağlıklı. Yaşadığımız şu karamsar günlerde, hem biz hem de ülkemiz için yeni doğan çocuklarımız bir umut. İnşallah oğlumuz da varlığı ile bizi hep onurlandırır. Doktorumuza ve doğumda yanımızda olan tüm ekibe teşekkür ederim.’

İkinci Kez Baba Oldu!

Asil İsmini Verdiler

Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doğum yapan Nazife Oğlakçıoğlu’nun, vajinal doğum ile bebeğini dünyaya getirdiği öğrenildi. Eşinin ve oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Bekir Aksoy, doğan bebeklerine Asil ismini verdiklerini belirtti.

İkinci Kez Baba Oldu!

İkinci Kez Baba Oldu

Bekir Aksoy’un, 2013 yılında hayatını birleştirdiği Göksu Derya Çavuşoğlu ile olan evliliğinden Emir adında bir oğlu daha var. Ünlü oyuncu, Asil bebek ile ikinci kez baba olmanın mutluluğunu tattı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.