Kızıyla İlk Fotoğrafını Paylaştı

Kızıyla İlk Fotoğrafını Paylaştı
11 Aralık 2020

Geçtiğimiz yaz bebeğini kucağına alan Banu Ilıcalı, kızıyla ilk kez fotoğraf paylaştı.

Geçtiğimiz yaz bebeğini kucağına alan Banu Ilıcalı, kızıyla ilk kez fotoğraf paylaştı. Annesi Seda Başbuğ’u ziyaret ettiği sırada çekilen karelerini yayınlayan Ilıcalı, kızının yüzünü göstermemeye dikkat etti.

Banu Ilıcalı Kızıyla İlk Fotoğrafını Paylaştı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın büyük kızı Banu, üniversitede tanıştığı Efe Ceyhun ile 4 yıl önce nikâh masasına oturmuştu. Fatih Terim, Murat Boz, Nusret, ve Burcu Esmersoy gibi birçok ünlü ismin katıldığı görkemli bir düğünle evlenen çift, geçtiğimiz yıl bebek beklediklerini açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Sağlıklı bir gebelik dönemi yaşayan Banu Ilıcalı, Temmuz ayında bebeğini kucağına aldı. İstanbul’daki özel bir hastanede doğum yapan Ilıcalı, bir kız bebek annesi oldu. Begüm ismini verdiği kızının fotoğrafını bugüne kadar hiç paylaşmayan Banu, önceki gün annesi ve kızıyla birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Kızıyla İlk Fotoğrafını Paylaştı

Yüzünü Göstermedi

Hamileliğinde olduğu gibi doğumdan sonra da göz önünde olmamaya dikkat eden ve özel hayatını gizli yaşayan Banu Ilıcalı, aylar sonra ilk kez kızı Begüm’ün fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Annesi Seda Başbuğ’u ziyaret ettiği sırada çekilen karesini yayınlayan Ilıcalı, kızının yüzünü göstermemeye dikkat etti. Acun Ilıcalı’nın 1988’de evlenip 1993’te boşandığı ilk eşi Seda Başbuğ ise şu sıralar Levent’te bulunan bir anaokulu işletiyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.