• gebe.com
  • /
  • Ayşegül Akdemir Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

Ayşegül Akdemir Doğum Fotoğraflarını Paylaştı!

Eşi ile 5. evlilik yıl dönümünü kutlayan Ayşegül Akdemir, bu özel günde doğum esnasında çekilen fotoğraflarını paylaştı!

BKM Mutfak ekibinden tanıdığımız, Güldür Güldür kadrosunda yer alan Ayşegül Akdemir, Eylül ayının son günlerinde doğum yapmıştı. Eşi Gökhan Şahin ile evlilik yıl dönümünü kutlayan Akdemir, bu güne özel sosyal medya hesabından doğum esnasında çekilmiş karelerini paylaştı.

Ayşegül Akdemir Doğum Fotoğraflarını Paylaştı

Güldür Güldür ekibinde yer alan oyuncu Ayşegül Akdemir, geçtiğimiz Nisan ayında hamile olduğunu açıklamıştı. Bolca gezip seyahat ettiği gebelik döneminde oldukça güzel anılar biriktiren oyuncu, Eylül ayında bebeğini kucağına almıştı. Kemal ismini verdiği oğlunu yaklaşık 2,5 ay önce dünyaya getiren oyuncu, bugün eşi ile evlilik yıl dönümlerini kutluyor.

Ayşegül Akdemir: ‘Ömrümüzün En Anlamlı Fotoğrafı’

Besteci Gökhan Şahin ile 5 sene önce bugün nikâh masasına oturan Ayşegül Akdemir, bu özel gün için sosyal medya hesabından doğum esnasında çekilen fotoğrafını yayınladı. Ünlü oyuncunun ‘Ömrümüzün en güzel fotoğrafı. Evliliğimizin 5. yılı kutlu olsun sevgilim.’ notu ile paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni gelirken, çok sayıda takipçisi aileye mutlu bir gelecek temennisinde bulundu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol