Çocuklar Duymasın'ın Duygu'sundan İlk Hamilelik Pozu!

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'sundan İlk Hamilelik Pozu!
09 Haziran 2020

Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı Duygu karakteriyle tanıdığımız Ayşecan Tatari hamile!

Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı Duygu karakteriyle tanıdığımız Ayşecan Tatari hamile! İlk kez anne olmaya hazırlanan güzel oyuncu, gebeliğinin 5,5 ayını geride bıraktı bile…

Ayşecan Tatari Hamile!

Bir dönemin fenomen dizisi olan Çocuklar Duymasın’da Duygu karakterini canlandıran Ayşecan Tatari, 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile nikâh masasına oturmuştu. Evliliklerinde üçüncü yılı geride bırakmaya hazırlanan çift, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. 31 yaşında annelik duygusunu tatmaya hazırlanan Ayşecan Tatari, güzel haberi geçtiğimiz sosyal medya hesabından verdi.

5,5 Ayı Geride Bıraktı

Bir süredir eşi Edip Tepeli ile Bodrum’da yaşayan Ayşecan Tatari, 5,5 aylık hamile olduğunu açıkladı. Belirginleşen karnı ile poz veren ünlü oyuncu, böylece güzel haberi sevenleriyle paylaşmış oldu. Çok sayıda iyi dilek yorumu alan Ayşecan Tatari, paylaştığı fotoğrafla beğeni rekorları kırdı.

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'sundan İlk Hamilelik Pozu!

Cinsiyetini Açıklamadı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Ayşecan Tatari, önceki gün de eşi Edip Tepeli birlikte 3. evlilik yıl dönümünü kutladılar. Evliliklerini bir bebekle taçlandırmaya hazırlanan çift, bebeklerinin cinsiyeti hakkında bir açıklama yapmadı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.