Suda Doğum Anını Paylaştı!

Suda Doğum Anını Paylaştı!
09 Aralık 2020

Ekim ayının son günlerinde bebeğini dünyaya getiren Ayşecan Tatari, doğum anına ilişkin kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın kızı Ayşecan Tatari geçtiğimiz ay doğum yaparak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Şimdilerde anneliğin keyfini süren oyuncu, hem doğum sırasında çekilen karesini hem de bebeğinin ilk fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Ayşecan Tatari Doğum Anında Çekilen Karelerini Yayınladı

Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı Duygu rolüyle hayatımıza giren Ayşecan Tatari, geçtiğimiz yıllarda meslektaşı Edip Tepeli bir mutlu bir yuva kurmuştu. Evliliklerinde üçüncü yılı geride bırakan çift, yaz başında bebek beklediklerini açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Ekim ayında bebeğini kucağına alan Ayşecan Tatari, doğum sırasında çekilen fotoğraflarını ve bebeğinin ilk karelerini sosyal medya hesabından paylaştı. Suda doğum yapan oyuncunun o alan ilişkin fotoğrafları, çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Suda Doğum Anını Paylaştı!

Bebeğinin 1. Ay Fotoğraflarını da Paylaştı

Geçtiğimiz Ekim ayında ilk çocuğunu dünyaya getiren Ayşecan Tatari'nin bir kızı oldu. Kızına Ayşe Müjgan ismini veren oyuncu, doğumunu Bodrum’daki özel bir hastanede yaptı. Suda doğum yapan Tatari, o ana ilişkin karelerini ve bebeğinin 1. ay fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. Paylaştığı karelere çok sayıda olumlu yorum gelirken, bazı takipçileri özel anlarını paylaştığı için Ayşecan Tatari'ye tepki gösterdi.

Bodrum’a Yerleştiler

Hamileliği pandemi dönemine denk geldiği için süreci Bodrum’da izole bir şekilde geçirmek isteyen Ayşecan Tatari, doğumunu da Bodrum’da yaptı. Muğla’yı çok seven çift, doğumdan sonra Bodrum’a yerleşme kararı aldı. Şimdilerde bir yandan yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan oyuncu, diğer taraftan tuttuğu evin dekorasyonuyla ilgileniyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.