• gebe.com
  • /
  • Güzel Haberi Yeni Yılda Duyurdu!

Güzel Haberi Yeni Yılda Duyurdu!

Yeni yılın ilk günlerinde ünlü isimlerden müjdeli haberler gelmeye devam ediyor.

Güzel Haberi Yeni Yılda Duyurdu!

Geçtiğimiz Kasım ayında flüt sanatçısı Utku Vargı ile hayatını birleştiren Aylin Aslım hamile olduğunu açıkladı. Güzel haberi sosyal medya hesabından duyuran ünlü şarkıcıya çok sayıda tebrik mesajı geldi.

Aylin Aslım Hamile Olduğunu Açıkladı!

Şarkıcı olarak başladığı kariyerine müzik yapımcılığı ve oyunculuğu da ekleyerek büyük bir hayran kitlesine ulaşan Aylin Aslım, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Utku Vargı ile geçtiğimiz Kasım ayında nikâh masasına oturmuştu. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, Antalya’da sade bir törenle hayatlarını birleştirdi. Vakit kaybetmeden ailelerini genişletmek isteyen ikili, yeni yılın ilk günlerinde müjdeli bir haberi sevenleriyle paylaştı. Aylin Aslım, sosyal medyadan hamilelik pozlarını yayınlayarak anne olacağını duyurdu. Kendisine yeni bir Instagram sayfası da açan Aslım, hamileliği boyunca yaşadığı gelişmeleri bu sayfadan paylaşacağını açıkladı.

“Hayatın En Güzel Hediyesi”

44 yaşında anne olmaya hazırlanan ünlü şarkıcı, heyecanını şu sözlerle paylaştı; “Hayatın bugüne kadarki bana en büyük sürprizi, en güzel hediyesi. Her gün, hem minnettar hem de şaşkınım. Kendimi içinde bulduğum bu benzersiz macerayı adım adım, olabildiğince kendim sizlerle paylaşacağım.” Güzel haberi duyurmasının ardından başta hayranları olmak üzere Özkan Uğur, Gökçe, Nilgün Belgün ve Şebnem Ferah gibi ünlü isimler de Aylin Aslım’ı tebrik yağmuruna tuttu.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Nabi 1. Haberci, haber veren. 2. Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan. 3. Yüksek, yüce.