Aslıhan Doğan’ın Bebeği Göründü!

Aslıhan Doğan’ın Bebeği Göründü!
21 Haziran 2018

Aslıhan Doğan'ın bebeği kendini gösterdi! Katıldıkları davette belirginleşen karnı ile dikkat çeken Aslıhan Doğan, hamileliğinin 4. ayını geride bırakmak üzere...

Yaklaşık 4 aylık hamile olan Aslıhan Doğan’ın bebeği göründü! Önceki akşam katıldıkları davet öncesi gazetecilere poz veren ünlü çift, bebek ile ilgili soruları cevapsız bıraktı.

Aslıhan Doğan’ın Bebeği Göründü!

11 Mart’ta sürpriz bir şekilde dünya evine giren Aslıhan Doğan ve Arda Turan’ın bebek beklediği iddia edilmiş, ancak ünlü çift bu iddialar karşısında sessiz kalmıştı. Önceki gün milli kaleci Volkan Babacan ve spiker Hilal Özdemir’in Çırağan Sarayı’ndaki düğün törenine katılan mutlu çift, düğün öncesi gazetecilere poz verdi. Muhabirlerin bebek ile ilgili soruları karşısında yine sessizliğini koruyan Aslıhan Doğan’ın bebeği kendini gösterdi! Belirginleşen karnı ile dikkat çeken Doğan, 4.ayını doldurmak üzere…

Aslıhan Doğan’ın Bebeği Göründü!

Babalar Günü’nde Müjdeli Haberi Duyurdu

Bebek beklediği haberlerini başlarda yalanlayan, daha sonra ise sessiz kalmayı tercih eden Aslıhan Doğan, Babalar Günü’nde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir hamileliğini doğrulamıştı. İnstagram hesabından bir bebek ayakkabısı paylaşan Doğan, eşi Arda Turan’ı da etiketleyerek nihayet bebek beklediğini açıklamıştı.

Aslıhan Doğan’ın Bebeği Göründü!

Arda Turan’ın Oğlu Olacak

Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede, çok ünlü bir kadın doğum uzmanının gebelik takibini yaptığı Aslıhan Doğan’ın oğlu olacağı iddia edilmişti. Daha sonra Doğan’ın İnstagram hesabından paylaştığı erkek bebek ayakkabısı ile bu iddia da doğrulanmıştı. Doğan’ın Ekim-Kasım gibi doğum yapacağı düşünülüyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.