• gebe.com
  • /
  • Arda Turan’dan Eşine 2 Milyon TL’lik Doğum Hediyesi!

Arda Turan’dan Eşine 2 Milyon TL’lik Doğum Hediyesi!

Arda Turan, doğum hediyesi için kesenin ağzını açtı!

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan eşi Aslıhan Doğan’a ardı ardına sürprizler yapan Arda Turan, son olarak eşine lüks bir markadan zırhlı cip sipariş etti!

Arda Turan’dan Eşine 2 Milyon TL’lik Doğum Hediyesi!

11 Mart’ta futbolcu Arda Turan ile nikâh masasına oturan Aslıhan Doğan, geçtiğimiz hafta doğum yapmıştı. Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede bebeğini kucağına alan Aslıhan Doğan, oğluna Hamza Arda ismini vermişti. İlk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Arda Turan ise doğumdan sonra eşini hediyelere boğdu. Ünlü futbolcunun son olarak eşine lüks bir markadan zırhlı cip hediye ettiği iddia edildi. Son günlerde yaşadıkları tatsız olaylar nedeniyle, ailesini korumak için zırhlı cip tercih eden Arda Turan, araba için 2 milyon TL ödedi.

Doğumdan Sonra 41 Koç Kestirdi

Başarılı futbolcu Arda Turan, doğumdan sonra tam 41 adet koç kestirmişti. Etleri ihtiyaç sahibi ailelere dağıtan çift, nazardan korktuğu için oğulları Hamza Arda’nın fotoğraflarını paylaşmama kararı aldı. Doğum sırasında eşini yalnız bırakmayan Arda Turan, hislerini şu cümlelerle açıklamıştı; ‘Çocuk çok iyi Allah’a şükür. İnşallah vatana millete hayırlı bir evlat olur. Enteresan bir his, çok küçük. Bebek 3 kilo doğdu. Aslıhan’dan müthiş performans, çok güçlü bir kadın.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol