'Nazardan Korkuyoruz'

'Nazardan Korkuyoruz'
31 Mayıs 2019

Arda Turan, bebeği Hamza Arda'ya nazar değmesinden korktuğu için fotoğraflarını paylaşmadığını söyledi.

Geçtiğimiz Ekim ayında baba olan Arda Turan, oğlu Hamza Arda’nın fotoğraflarını nazardan korktuğu için paylaşmadığını söyledi.

Arda Turan Oğlu Hamza Arda'nın Fotoğrafını Nazardan Korktuğu İçin Paylaşmıyor

Başakşehir’in başarılı futbolcusu Arda Turan, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Aslıhan Doğan ile 11 Mart 2018’de nikâh masasına oturmuştu. Nikâhtan hemen sonra hamile olduğu iddiaları ile gündeme gelen Aslıhan Doğan, durumu inkâr etse de Göcek’teki tatili sırasında belirginleşen karnı ile görüntülenince, iddiaları kabul etmişti. Gebeliği sırasında yalnızca 7 kilo alan Doğan, Ekim ayının son günlerinde oğlu Hamza Arda’yı kucağına almıştı. Yaklaşık 7 aylık Hamza Arda’nın tek bir karesini bile paylaşmayan çift, nazardan korktuklarını belirtti.

'Nazardan Korkuyoruz'

'Nazara İnanıyoruz'

Önceki gün Nişantaşı’nda bayram alışverişi yaparken görüntülenen Arda Turan, magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti. Bayramı ailece annesinin Akçay’daki yazlığında geçireceklerini belirten Arda Turan, 7 aylık Hamza bebeğin fotoğrafının sosyal medyada paylaşılıp paylaşılmayacağı ile ilgili soruya ise ‘Biz nazara çok inanıyoruz. Ama Hamza Arda’yı saklamak için özellikle bir şey de yapmıyoruz.’ dedi.

'Nazardan Korkuyoruz'

Hamza Arda’ya Pahalı Hediyeler Gelmeye Devam Ediyor

Hamza Arda’nın doğumundan sonra çiftin yakın bir arkadaşı altın emzik hediye etmişti. Önceki günlerde ise başka bir arkadaşları, üzerinde Hamza ve Arda yazan gümüş çatal ve kaşık hediye etti. Minik Hamza’ya gelen pahalı hediyeler, sosyal medyada ‘şanslı bebek’ yorumları yaptırdı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl